Конкурс “Слово: Terra Incognita”

Конкурс “Слово: Terra Incognita”

Конкурс “Слово: Terra Incognita”

Переможець конкурсу отримає від Групи “Інститут прикладної теології” кваліфікаційний сертифікат фахівця у галузі дослідження когнітивних функцій людини (сувенір), а також пам’ятний подарунок. 

Чекаємо Ваших відповідей на наступне питання…

Вид:
Примітивна семіотична структура

Походження: 
Абстрагований синтез трасформації сенсів релятивної рефлексії із царини застосування механізмів логічної спекулятивної інтерпретації лінгви. Застосований вибірковий принцип імплементації герменевтичних контекстів у процесі субатомного розчеплення семантики елементарних лінгвочасток.

Функціональний гносеологічний принцип: 
текст так само підтверджує, як і спростовує те, що думаєте.

«КРАПКУ», ЗДЕБІЛЬШОГО, СТАВЛЯТЬ НАПРИКІНЦІ РЕЧЕННЯ, ТОЖ ЇЇ НЕМАЄ, АДЖЕ ВИ ТАК ДУМАЄТЕ, ТОМУ ЦЕ ПОМИЛКА, ЧИ Я ПОМИЛЯЮСЯ?

Умови розгляду робіт (відповідей на поставлене питання) учасників конкурсу:

Обсяг тексту-відповіді не має перевищувати трьох друкарських сторінок.

Форма і принцип відповіді на питання довільні. 

Надання дозволу учасника конкурсу на оприлюднення його роботи в оглядових публікаціях представником групи “Інститут прикладної теології” (слід написати: “дозволяю оприлюднення моєї роботи з посиланням на автора”)

Учасник конкурсу має підготувати лист із відповіддю на конкурсне питання та надіслати його за адресою: presviter_anatoly@ukr.net.

Відповіді приймаємо та розглядаємо, обговорюємо до Антипасхи, 9 травня 2021 року, на ресурсах соціальних мереж, а також у закритому форматі спілкування групи “Інститут прикладної теології”.

Переможець конкурсу буде визначений за дискусійною та рейтинговою процедурою, у випадку відсутності перешкоджаючих обставин, до 21 травня 2021 року.

І пам’ятаймо, древні говорили: “Homo doctus in se semper divitias habet” (освічена людина сама в собі завжди має багатство). 
 

Оригінал статті на Букнет: Конкурс “Слово: Terra Incognita”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Що буде, якщо автор бойовиків та авторка СЛР захочуть написати щось в співавторстві? Саме таким питанням я задалася, коли обирала собі співавтора для новинки ще пару місяців тому =)) Мені дуже хотілося написати роман не самостійно,

На Букнеті завелися шахраї!!!

Пссс… Тільки по секрету, будьте обережні! 

На Букнет приїхав досвідчений шахрай – Александ Бенн. Він же Саня Бабак.

Слідом за ним прибігла й аферистка з Троєщини – Русана Соболєва. Вона же Русік – королєвішна тамтешньої

Знижка на фентезійну дилогію!тільки сьогодні!

Доброго раночку)))

Сьогодні діє знижка  – 20%  на дилогію 

Дві книги за ціною 39,20 грн

Дике Марево (безкоштовно)

Анотація до книги “Дике Марево”

Опинившись в іншому світі я потрапляю у вир подій. І щоб

Болонська виставка дитячих книжок 2021 переходить в онлайн

Болонську виставку дитячих книжок 2021 в офлайн-форматі скасували через складну пандемічну ситуацію у світі та, зокрема, в Італії. Виставка пройде в онлайні. Про це повідомляється на оф

Освітяни діаспори запросили до створення «Писанкового Всесвіту»

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) запросила охочих до участі у
створенні слайд-шоу «Писанковий Всесвіт».

Про це йдеться на сторінці події у фейсбуці.

Організатори просять до 23 квітня над

Перейти до блогу

Нові автори

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng Група “Інститут прикладної теології”

Tadeй Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"