Конкурс “Слово: Terra Incognita”

Конкурс “Слово: Terra Incognita”

Конкурс “Слово: Terra Incognita”

Переможець конкурсу отримає від Групи “Інститут прикладної теології” кваліфікаційний сертифікат фахівця у галузі дослідження когнітивних функцій людини (сувенір), а також пам’ятний подарунок. 

Чекаємо Ваших відповідей на наступне питання…

Вид:
Примітивна семіотична структура

Походження: 
Абстрагований синтез трасформації сенсів релятивної рефлексії із царини застосування механізмів логічної спекулятивної інтерпретації лінгви. Застосований вибірковий принцип імплементації герменевтичних контекстів у процесі субатомного розчеплення семантики елементарних лінгвочасток.

Функціональний гносеологічний принцип: 
текст так само підтверджує, як і спростовує те, що думаєте.

«КРАПКУ», ЗДЕБІЛЬШОГО, СТАВЛЯТЬ НАПРИКІНЦІ РЕЧЕННЯ, ТОЖ ЇЇ НЕМАЄ, АДЖЕ ВИ ТАК ДУМАЄТЕ, ТОМУ ЦЕ ПОМИЛКА, ЧИ Я ПОМИЛЯЮСЯ?

Умови розгляду робіт (відповідей на поставлене питання) учасників конкурсу:

Обсяг тексту-відповіді не має перевищувати трьох друкарських сторінок.

Форма і принцип відповіді на питання довільні. 

Надання дозволу учасника конкурсу на оприлюднення його роботи в оглядових публікаціях представником групи “Інститут прикладної теології” (слід написати: “дозволяю оприлюднення моєї роботи з посиланням на автора”)

Учасник конкурсу має підготувати лист із відповіддю на конкурсне питання та надіслати його за адресою: presviter_anatoly@ukr.net.

Відповіді приймаємо та розглядаємо, обговорюємо до Антипасхи, 9 травня 2021 року, на ресурсах соціальних мереж, а також у закритому форматі спілкування групи “Інститут прикладної теології”.

Переможець конкурсу буде визначений за дискусійною та рейтинговою процедурою, у випадку відсутності перешкоджаючих обставин, до 21 травня 2021 року.

І пам’ятаймо, древні говорили: “Homo doctus in se semper divitias habet” (освічена людина сама в собі завжди має багатство). 
 

Оригінал статті на Букнет: Конкурс “Слово: Terra Incognita”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"