Меню

Конкурс Буктрейлерів на “Ріверіську хроніку”!

Букнет Конкурс Буктрейлерів на “Ріверіську хроніку”!

Конкурс Буктрейлерів на “Ріверіську хроніку”!

Всім привіт!

Оголошуємо конкурс буктрейлерів до циклу «Ріверійська хроніка»!

 

Взяти участь можуть усі охочі, хто справді читав бодай одну книгу з циклу, і зацікавився настільки, що готовий приділити цьому свій час.

Приймаються буктрейлери на кожну книгу окремо, або на весь цикл. Без обмежень за кількістю від кожного учасника.

Вимоги до роботи (сформульовано з огляду на ті буктрейлери, що я дивилась у інших авторів):

Відеоролик не мусить перевищувати 2 хвилини.
Повинен містити назву циклу («Ріверійська хроніка»), назву /назви (якщо це буктрейлер на серію) книг («Ріверія. Яскравий вибір», «Ріверія. Піймай невловиме», «Ріверія. Подаруй мені свободу», «Ріверія. Зазирни в мою душу») та ім’я обох авторів (Лія Щеглова, Іва Рівер).
При використанні чужих відео- та аудіо матеріалів  обов’язковим є згадування першоджерела у титрах. (Тобто, використовувалися кадри з таких-то фільмів, кліпів, саундтрек такий-то…).
Ну і звісно ж для рекламування себе, як автора буктрейлера, вказуєте своє ім’я або нік, як автора роботи. Думаю, це теж важливо для вас у першу чергу. Подібне вказування допускається як в начальних, так і в кінцевих титрах, на розсуд учасника.

Готовий буктрейлер розміщуєте на своєму Ютуб-каналі, в описанні до відео проставляєте текст на власний розсуд, а також ось це посилання https://litnet.com/uk/lya-shcheglova-u893803/novels?sort=cycles і такі хештеги:

#Ріверія #Ріверійськахроніка #РіверіяЯскравийвибір #РіверіяПіймайневловиме #РіверіяПодаруйменісвободу 

#РіверіяЗазирнивмоюдушу #readbooks #Читатимодно

Сюди у коментарі кидаєте посилання. Всі роботи додаватимуться у тіло цього блогу.

—————————————–

—————————————–

Ну а тепер про оцінювання та переможців, а також про те, що ми пропонуємо переможцям. Як же без подарунків?

Оцінювання відбувається у першу чергу авторами. Можливо, це залежатиме виключно від активності учасників та спостерігачів, буде враховуватися думка читачів та учасників.
Найкращі роботи розміщатимуться на ресурсі Літнет під роботами з серії. На кожну книгу можна розмістити ОДИН буктрейлер. Книг буде всього чотири, тож, щонайменше ЧОТИРИ роботи ми зможемо відзначити таким чином.
Посилання на всі роботи лишатимуться в блозі, доки автор буктрейлера не виявить бажання, аби його прибрали (ну раптом людина прийме таке рішення, правильно?)
Кожна робота, якщо не порушуватиме умови викладені тут, буде поширюватися Лією Щегловою на її офіційній сторінці, у соціальних мережах Інстаграм та Фейсбук, а також на телеграм каналі.
Автори П’ЯТИ найкращих, за результатом оцінювання, робіт гарантовано отримають промокоди на читання 4-ої книги ріверійського циклу «Ріверія. Зазирни в мою душу», у разі якщо вона стане платною по передплаті.  Зауважте, жоден автор не може сказати напевно, чи стане книга платною, чи Літнет не прийме її, але якщо так, то ви отримаєте промокод на вільне читання через два тижні після початку передплати. Раніше промокоди просто не генеруються.
Один учасник найкращого, на думку авторів, буктрейлеру отримає від нас сувенірний подарунок у вигляді чашки з обкладинками книжок серії.
Зауважте!

При створенні буктрейлеру забороняється застосування лайки, нецензурної лексики, образи тощо.

Роботи приймаються до 10 вересня 2019

Оригінал статті на litnet.com: Конкурс Буктрейлерів на “Ріверіську хроніку”!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення