Конкурс #безпробілів 2020 оголосив переможців

Конкурс #безпробілів 2020 оголосив переможців

Літературний конкурс #безпробілів, який відзначає художні тексти письменників і письменниць 12-19 років, а також підліткову літературу, написану людьми будь-якого віку, оголосив цьогорічних переможців. Про це повідомляє пресслужба конкурсу.

 

Цього року до участі в конкурсі долучилися 348 учасників й учасниць зі всієї країни. Фантастичні й реалістичні оповідання, есе, поезія, п’єси й різноманітні жанрові експерименти приймалися у двох номінаціях:

 

#teenwrite – художні тексти, написані підлітками (12-19 років);

 

#teenlit – художні тексти для підлітків, вік авторів/авторок не обмежений.

Тексти від підлітків оцінювали письменниці Валя Вздульська й Оля Русіна, а тексти для підлітків – резидентки підліткової редакції Teenside онлайн-видання «Букмоль» Катерина Андрійчук, Соня Коптюх і Софія Туранська.

 

Переможці й переможниці конкурсу #безпробілів 2020

 

Номінація # teenwrite:

 

  • Олександра Стасюк
  • Олексій Тарасенко
  • Христина Скидан
  • Степан Пенкалюк
  • Уляна Робчинська
  • Анастасія Суворова
  • Вікторія Шешурак
  • Влада Друзд

 

Номінація #teenlit:

 

  • Марійка Сновида
  • Денис Ратушний

 

Автори й авторки найкращих текстів отримають публікації в онлайн-виданні «Букмоль», книжки видавництва Pabulum, річні абонементи на всі події Мистецького Арсеналу, а також візьмуть участь у цьогорічному Книжковому Арсеналі.

 

«Можна чесно сказати, що наш проєкт загалом вдався. Нас потішила велика кількість надісланих текстів, їхня «трушність», глибокі й несподівані рефлексії, мистецький рівень деяких текстів. Ми плануємо залучити до нашого конкурсу нових партнерів і провести ще один конкурсний сезон», — зазначив куратор і співзасновник конкурсу, письменник Микита Рижих.

 

Як повідомлялося, на конкурс #безпробілів приймали раніше не опубліковані україномовні художні тексти (проза, поезія, п’єси тощо). Обсяг текстів: до 15 000 знаків з пробілами. Подавати тексти можна було до 15 січня 2021 року на bezprobiliv.bukmol@gmail.com.

Оригінал статті на Suspilne: Конкурс #безпробілів 2020 оголосив переможців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"