Конкурсний роман опубліковано! Фольклор, фентезі.

Конкурсний роман опубліковано! Фольклор, фентезі.

Конкурсний роман опубліковано! Фольклор, фентезі.

Доброго дня, дорогі читачі. Сьогодні в мене приємні новини. Свято Миколая до вас  прийшло на день раніше, адже я вирішила подарувати новинку. Саме ту фольк-історію, яка візьме участь в конкурсі “Супергерой поруч”

Тож щиро сподіваюся на вашу підтримку та увагу до історії, адже саме від вас залежать результати конкурсу. Підтримуйте автора, якщо вважаєте книгу гідної перемоги)

Також додам, що “Відьма” занурить вас в наше рідне слов’янське фентезі.  (І не сказати й словом не описати, скільки інформації я перелопатила, щоб описи були максимально свіжими й цікавими). Звичайно, я спробую підійняти цієї книгою непрості теми. Буде крапля моєї особистої філософії та поглядів на те, що не все “зло” — лихе, і далеко не все добро — добре. 

Тому пишіть свою думку в коментарях. Додавайте книгу до бібліотеки. Оновлення будуть залежати виключно від мого натхнення, тож діліться своїм фітбеком)) Коли автор бачить реакцію читачів, то з’являється більше мотивації. 

Я тепер відьма

Вікторія Задорська

У тексті є: сильна героїня, фольклор, супергерой поруч

Анотація до книги “Я тепер відьма”

Наталка Гоголь – закоренілий скептик і журналіст. Вирушивши на інтерв’ю до баби Килини, дівчина не очікувала, що стара помре в неї на очах, ще й передасть їй свою відьомську силу. Ту ніч журналістка хоче забути, наче страшний сон, але… Зробити це дуже складно, коли починає рости хвіст і всюди ввижаються чорти.
Нечиста сила обрала дівчину відьмою, яка повинна врятувати їх від вимирання. Але допомогти їм складно, адже протистояти доведеться церкві та… Інквізиції. Проте, в Наталки не залишиться вибору. Нечисть закрутить дівчину в небезпечному танку, де буде все: лиса гора, польоти верхи на особистому чорті, древні ритуали та боротьба за добро.

УРИВОК:

Невелика кімната знаходилася в абсолютному безладі. Розгардіяш заполонив кожен міліметр простору. Перехняблений стіл, підпертий до стіни, був захаращений книгами, журналами та записниками, аж під стелю. З пузатої дерев’яної шафи вивалювалася брудна білизна. Біля ліжка виднілося відро з нечистотами. А на самому ліжку, вкрита пуховими перинами лежала стара жінка. Виглядала вона кепсько: піт горохом котився по жовтому зморщеному обличчі, гачкуватий ніс, з великими ніздрями, був вкритий висипом, великі пожадливі губи шамкотіли щось малозрозуміле, а кожне око по п’ятаку, дивилося в різні боки.

Я не вигадала нічого кращого, як перелякано кинутися вперед. Чомусь одразу в голові почали виникати всі ті ролики з інтернету, де показували, як правильно надавати першу допомогу людям з серцевим нападом.  

— Що трапилося? Вам погано? — запитала, схилившись над потворною старою.

Жінка нарешті сфокусувала погляд і поглянула на мене. Але зробила це так… Гостро, чіпко, агресивно. В народі про таке кажуть, що в неї «чорне око». Мені аж серце завмерло й дуже захотілося сахнутися і відійти вбік. Але я стрималася, переконуючи себе, що Килина потребувала допомоги, а тому не зовсім контролювала свої дії.

Оригінал статті на Букнет: Конкурсний роман опубліковано! Фольклор, фентезі.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"