Кому сюрпризів?

Кому сюрпризів?

Кому сюрпризів?

Вітаю, шановні читачі!

Насправді обожнюю історії з гумором та протистоянням, і просто закохалася в новинку Анни Пахомової. Впевнена, вона сподобається вам з перших сторінок. Знайомтеся!

Спадщина з сюрпризом

Анотація до книги:

Я отримала у спадок півбудиночка біля моря. Пристойна винагорода за те, що доглядала за вередливим дідусем кілька років. Тут би і радіти. Але не все так просто. Будинок не можна ні продати, ні подарувати. Ще й іншу половину будинку дід заповідав своєму племіннику, який вирішив що я аферистка, яка змусила написати старого заповіт. А найгірше те, що за волею дідуся ми маємо жити в будинку цілих чотири місяці, і тоді отримаємо порівно гроші з дідових рахунків. Хто відмовиться від цих умов залишиться ні з чим. Ну а той хто виживе з дому іншого — отримає все.

Цитати:

– І ти таки сядеш  і отримаєш задоволення! – грізно пообіцяла мама. І мені захотілось знову втекти на Гоа. Я отримаю все що завгодно, але не задоволення. Не з Розою Валер’янівною!

– Мамо,  я просто відішлю адвоката в Одесу, – заморено відповів я їй.

Але сперечатися з мамою все одно що спробувати продати іншому єврею непотріб. Беззмістовно, і є ризик відчути себе цибулею, що росте головою в землю.

– Завод в Херсоні  – раз! Три мільйони євро в Райффайзен – два! – мама картинно загинає пальці на тонкій, випещеній руці. – Нерухомість  в Одесі, і не де-небудь, а в Аркадії – три!  Мойша хоч і був ще той поц, але гроші робити вмів. І от цей шлімазл хоче щоб ти поїхав в Одесу  – значить поїдеш!

– Мамо, дядя Мойша вже нічого не хоче,  – я хитаю головою.  – Він місяць як помер, і тепер йому начхати на всі свої активи. 

*******************************

А підступна коза, яку я сприйняв за таку собі хмарку на ніжках, не придумала нічого кращого, як підійти до мене ближче. Ну мало чого їй стало цікаво, мимохіть подумав я, може ніколи не бачила дорогого пальто, чи парфуми мої їй сподобались. Як виявилось ні те ні інше. Скотиняка скористалась тим, що я відвернувся, і з розмаху буцнула мене лобешнею по філейній частині!

Після чого видала чи то переможний клич, чи заклик до бою.

Від несподіванки я втратив рівновагу, впав на одне коліно, піднявся пошпуривши сіно назад:

– Невдячна ти тварина! На шашлик пущу!

– На вагітних кричати не можна, – Ірина посміхалась. Посмішка їй личила, не будь я таким злим, я б замилувався. – Коза з підлоги сіно не їстиме, принеси свіжого.

– О ні! Твоя коза ти і носи!

– Формально – коза наша, – не погодилась Вольна, підставляючи козлячій варіації енгрібьордс відро з питвом. – В перспективі.

– Можеш забрати її всю собі ціляком! – я вискочив з сараю і пішов в напрямку хати.

Щоб не пропускати оновлень та оголошень, підписуйтесь на сторінку автора! 

Всім дякую за увагу! Гарного дня та чудового настрою!

Ваша Ерін.

 

Оригінал статті на Букнет: Кому сюрпризів?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу