Кому сюрпризів?

Кому сюрпризів?

Кому сюрпризів?

Вітаю, шановні читачі!

Насправді обожнюю історії з гумором та протистоянням, і просто закохалася в новинку Анни Пахомової. Впевнена, вона сподобається вам з перших сторінок. Знайомтеся!

Спадщина з сюрпризом

Анотація до книги:

Я отримала у спадок півбудиночка біля моря. Пристойна винагорода за те, що доглядала за вередливим дідусем кілька років. Тут би і радіти. Але не все так просто. Будинок не можна ні продати, ні подарувати. Ще й іншу половину будинку дід заповідав своєму племіннику, який вирішив що я аферистка, яка змусила написати старого заповіт. А найгірше те, що за волею дідуся ми маємо жити в будинку цілих чотири місяці, і тоді отримаємо порівно гроші з дідових рахунків. Хто відмовиться від цих умов залишиться ні з чим. Ну а той хто виживе з дому іншого — отримає все.

Цитати:

– І ти таки сядеш  і отримаєш задоволення! – грізно пообіцяла мама. І мені захотілось знову втекти на Гоа. Я отримаю все що завгодно, але не задоволення. Не з Розою Валер’янівною!

– Мамо,  я просто відішлю адвоката в Одесу, – заморено відповів я їй.

Але сперечатися з мамою все одно що спробувати продати іншому єврею непотріб. Беззмістовно, і є ризик відчути себе цибулею, що росте головою в землю.

– Завод в Херсоні  – раз! Три мільйони євро в Райффайзен – два! – мама картинно загинає пальці на тонкій, випещеній руці. – Нерухомість  в Одесі, і не де-небудь, а в Аркадії – три!  Мойша хоч і був ще той поц, але гроші робити вмів. І от цей шлімазл хоче щоб ти поїхав в Одесу  – значить поїдеш!

– Мамо, дядя Мойша вже нічого не хоче,  – я хитаю головою.  – Він місяць як помер, і тепер йому начхати на всі свої активи. 

*******************************

А підступна коза, яку я сприйняв за таку собі хмарку на ніжках, не придумала нічого кращого, як підійти до мене ближче. Ну мало чого їй стало цікаво, мимохіть подумав я, може ніколи не бачила дорогого пальто, чи парфуми мої їй сподобались. Як виявилось ні те ні інше. Скотиняка скористалась тим, що я відвернувся, і з розмаху буцнула мене лобешнею по філейній частині!

Після чого видала чи то переможний клич, чи заклик до бою.

Від несподіванки я втратив рівновагу, впав на одне коліно, піднявся пошпуривши сіно назад:

– Невдячна ти тварина! На шашлик пущу!

– На вагітних кричати не можна, – Ірина посміхалась. Посмішка їй личила, не будь я таким злим, я б замилувався. – Коза з підлоги сіно не їстиме, принеси свіжого.

– О ні! Твоя коза ти і носи!

– Формально – коза наша, – не погодилась Вольна, підставляючи козлячій варіації енгрібьордс відро з питвом. – В перспективі.

– Можеш забрати її всю собі ціляком! – я вискочив з сараю і пішов в напрямку хати.

Щоб не пропускати оновлень та оголошень, підписуйтесь на сторінку автора! 

Всім дякую за увагу! Гарного дня та чудового настрою!

Ваша Ерін.

 

Оригінал статті на Букнет: Кому сюрпризів?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Відомий перелік раритених книжок, які митники передали бібліотекам і музеям у 2022 році

Упродовж 2022 року митниці Держмитслужби склали 17 протоколів щодо намагань вивезти книжки та періодичні видання, а також передали 31 цінну книжку до бібліотек і музеїв. Про  це повідом

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"