Коментар до закінчення роману “Український легіон

Коментар до закінчення роману “Український легіон

Коментар до закінчення роману “Український легіон

Дякую, читачу!

Я планував сьогодні писати тут інше, але Ваша реакція мене вразила!

Хотілося написати, що Володимир Винниченко прав, про його вислів: «Українську історію не можна читати без брому», але те, що закінчення «Українського легіону 2» зайшло – змушує повірити, що наша історія не така трагічна.

Чесно, «Український легіон 2» – це єдиний твір, хоч і частково надрукований на паперовому носії. Так неочікувано для мене виринає моє прізвище. Повторюсь, ще раз, я пишу давно. Деякий досвід вже маю, але все зрушилося з літа 2018 році, коли я в зоні ООС сів за написання 4 свого твору, що Ви прочитали.

І нехай деякі товариші вказали мені, що твір схожий на маячню психічнохворого – але в моїй творчій діяльності стався карколомний здвиг:

– я надибав сайт «Букнет», що дозволив про себе якось сказати;

– один з розділів «Українського легіону 2» виграв літературний конкурс;

– і я маю перший надрукований твір.

Я розумію, що йду проти великої популярності Володимира Білинського, коли почав українцям розповідати про великих ТЮРКІВ і одночасно наших попередників, що створили східну та південну Україну такою, що стає північним слов’язованим фіно-угорським народам поперед горла кісткою. Але боюся, що брати Капранови мене набагато випереджають. Але дякую їм, що не чіпають мого земляка козака Мамая, даючи мені час. «Контора «Машина часу» – це мій 5 твір, мною написаний після «Українського легіону 2», що вчора мій читач тільки дочитав. І мені приємно, що завдяки сайту «Букнету», що я бачу реакцію, – я удосконалююся, що останній мій твір має більше популярності, ніж рані роботи.

Але, нажаль, із-за браку часу – я змушений почати викладати 2 твір, що спонукав написати «Український легіон 1». Що планую розпочне новий етап моєї творчості – окрім невдалої російської творчості, другий етап з «Українського легіону 1» українською, я розпочинаю писати англійською.

Ще не час виходити на світ Божий козаку Мамаю – одного з видатних ТЮРКІВ України!

І, схоже, так складаються обставини, що Володимир Лаврик старшина 3 Залізної дивізії вважає, що я не доробив справу – я працюю над магістерською роботою, що мені дивним чином, затвердили для опрацювання. До речі, я його вважаю, деякою мірою нереальною особою, але так не вважають доволі поважні люди!

Як думаєте – варто його відправити з Баламиром та козаком Мамаєм в 21 століття, в майбутнє?

Оригінал статті на Букнет: Коментар до закінчення роману “Український легіон

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Мазепинська Євангелія в Музеї книги і друкарства України

Бажання українців не просто вижити у час жорстоких випробувань – війни проти рашизму, але і жити повнокровним життям, засвідчують ті культурні події, які відбуваються у воюючій Україні сьогодні. Серед н

Письменник, колишній в’язень «Ізоляції» Асєєв здобув премію за мужність імені Діани…

Український письменник і журналіст, колишній в’язень терористів «ДНР» Станіслав Асєєв здобув премію за мужність імені Діани Ортіс.

Про це повідомив 24 травня керівник видавництва Українського науко

У росії штрафуватимуть за мапи без Криму

Держдума рф ухвалила закон про штрафи до 1 мільйона рублів або арешт до 15 діб за поширення мап, що «заперечують територіальну цілісність Росії». Про це повідомляє «Крим. Реалії», посил

У Києві розпочався фестиваль імені Романа Ратушного

У Києві розпочався фестиваль «Протасів Яр», присвячений пам’яті полеглого активіста й добровольця Романа Ратушного.
 
Подію відкрила українська письменниця Світлана Поваляєва, яка подяк

Росіяни зруйнували будинок культури, де відбувався Нью-Йоркський літературний фестиваль

Вранці 26 травня російські окупанти скинули бомбу ФАБ-250 на Нью-Йорк Донецької області. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
 
За його словами, внаслідок бомбардуванн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"