Коментар до закінчення роману “Український легіон

Коментар до закінчення роману “Український легіон

Коментар до закінчення роману “Український легіон

Дякую, читачу!

Я планував сьогодні писати тут інше, але Ваша реакція мене вразила!

Хотілося написати, що Володимир Винниченко прав, про його вислів: «Українську історію не можна читати без брому», але те, що закінчення «Українського легіону 2» зайшло – змушує повірити, що наша історія не така трагічна.

Чесно, «Український легіон 2» – це єдиний твір, хоч і частково надрукований на паперовому носії. Так неочікувано для мене виринає моє прізвище. Повторюсь, ще раз, я пишу давно. Деякий досвід вже маю, але все зрушилося з літа 2018 році, коли я в зоні ООС сів за написання 4 свого твору, що Ви прочитали.

І нехай деякі товариші вказали мені, що твір схожий на маячню психічнохворого – але в моїй творчій діяльності стався карколомний здвиг:

– я надибав сайт «Букнет», що дозволив про себе якось сказати;

– один з розділів «Українського легіону 2» виграв літературний конкурс;

– і я маю перший надрукований твір.

Я розумію, що йду проти великої популярності Володимира Білинського, коли почав українцям розповідати про великих ТЮРКІВ і одночасно наших попередників, що створили східну та південну Україну такою, що стає північним слов’язованим фіно-угорським народам поперед горла кісткою. Але боюся, що брати Капранови мене набагато випереджають. Але дякую їм, що не чіпають мого земляка козака Мамая, даючи мені час. «Контора «Машина часу» – це мій 5 твір, мною написаний після «Українського легіону 2», що вчора мій читач тільки дочитав. І мені приємно, що завдяки сайту «Букнету», що я бачу реакцію, – я удосконалююся, що останній мій твір має більше популярності, ніж рані роботи.

Але, нажаль, із-за браку часу – я змушений почати викладати 2 твір, що спонукав написати «Український легіон 1». Що планую розпочне новий етап моєї творчості – окрім невдалої російської творчості, другий етап з «Українського легіону 1» українською, я розпочинаю писати англійською.

Ще не час виходити на світ Божий козаку Мамаю – одного з видатних ТЮРКІВ України!

І, схоже, так складаються обставини, що Володимир Лаврик старшина 3 Залізної дивізії вважає, що я не доробив справу – я працюю над магістерською роботою, що мені дивним чином, затвердили для опрацювання. До речі, я його вважаю, деякою мірою нереальною особою, але так не вважають доволі поважні люди!

Як думаєте – варто його відправити з Баламиром та козаком Мамаєм в 21 століття, в майбутнє?

Оригінал статті на Букнет: Коментар до закінчення роману “Український легіон

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Знижка 20%!!!

Друзі, сьогодні діє дуже вигідна знижка 20% на мій роман “Мій коханий злочинець”

Діма став свідком злочину, а закон замість того, щоб допомогти, відвернувся від нього.
Тепер йому потрібно ховатися не тільки від

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"