Коли пішла така вже мода…

Коли пішла така вже мода…

Коли пішла така вже мода…

В останні дні й години 2020 року Букнетом котиться ловина, якої й собі уникнути важко. Всі кинулися підбивати підсумки, хвалитися здобутками й роздавати обіцянки. “А ми хіба гірші?” – запитала в мене моя ж губа і закотилася так, що далі нікуди.

“А й справді, чому б не згадати приємні моменти?” – подумав я.

 

Радісно закінчувати такий важкий для багатьох високосний рік попри всі негаразди на такій мажорній ноті. В жанрі історичного роману мої “Куди стелиться доріжка? Битим шляхом”, 

Анотація до книги “Куди стелиться доріжка? Битим шляхом”

«Битим шляхом» – це продовження книги «Куди стелиться доріжка»  У ньому Ви дізнаєтеся про подальшу долю Настуні, про те, як складуться взаємини Павла та Мар’яни, що утне Семен, та що придумає славний кошовий Війська Запорізького-низового Іван Сірко. А також про те, яка доля спіткає лихого харциза Федора Кривогуба, котрий звик ламати життя іншим. Буде чимало цікавого про життя турецького султана і кримського хана. А ще зустрінете нового героя – Даміра, чоловіка, який вершить долі інших, але в глибині душі залишається глибоко нещасним створінням Божим.
Обкладинку для книжки (використано фрагмент картини художника Андрія Ляха «Вольниця») створила невтомна, невгамовна і талановита Radianta

“Куди стелиться доріжка?” 

Анотація до книги “Куди стелиться доріжка?”

На сторінках цієї повісті родина козака Данила Вернидуба (сам запорожець, два його сини і донька), славний кошовий Війська Запорозького-низового Іван Сірко, великий візир Найвищої Османської держави Фазил Ахмед-паша, кримський хан Селім-Гірей, підступний харциз Федір Кривогуб і татарчук-сирота Хасан закрутяться у вирі справжніх і вигаданих подій часів Великої Руїни.

Окрім історичних нюансів, пригод та баталій, в тексті присутня й любовна лінія. Можна сказати, їх навіть дві. І обидві сповнені тернистими шляхами та перешкодами.

Обкладинку для книжки (використано фрагмент картини художника Андрія Ляха «Татарин йде») створила невтомна, невгамовна і талановита Radianta

і

“До схід сонця” 

Анотація до книги “До схід сонця”

Серпневого вечора з останніми променями сонця до Січі дочвалав вершник на замореному коні. Здалеку скидався на цигана: обкіпчене обличчя, продимлений одяг, чорний заріст на лиці. Незнайомець не вперше був у цих місцях, знав кожну дрібничку, однак, зітхнувши, зупинив коня біля одного з куренів, прив’язав гривастого до конов’язі, а сам, пильно вдивляючись уперед та постійно оглядаючись назад, увійшов до приміщення. В голові кружляла одна лиш думка: “Аби тільки не впізнали…”
Обкладинку створила Radianta 

займають 1-у, 4-у і 25-у сходинку, набравши сумарно майже 100 тисяч переглядів.

 

Своїх прихильників здобув і детектив-аматор Назар Круглик, життя якого – череда нескінченних пригод.

Уперше він вигулькнув на сторінках книжки “Загадка Афродіти”

Анотація до книги “Загадка Афродіти”

У свої двадцять з гаком років Назар Круглик усього лиш п’яте колесо у возі приватного детективного агентства «Цербер», яким керує його старший брат. Парубка вважають більмом на світлому оці бездоганної родини Кругликів, у якій кожен причетний до юриспруденції. Назар спробував піти своїм шляхом, який завів його у глухий кут.

Недовчений юрист і нереалізований журналіст протирає штани у братовій конторі, готуючи каву для відвідувачів та прибираючи приміщення – до серйозних справ його не підпускають. Але одного вечора поріг агентства переступила ефектна незнайомка і запропонувала Назару угоду, від якої просто неможливо відмовитися. Та чи всі вихідні умови складного ребусу повідомила детективу-початківцю загадкова клієнтка?

А згодом вже більш дорослішим з’явився на сторінках повісті “Ахіллесова п’ята Бульдога”

Анотація до книги “Ахіллесова п’ята Бульдога”

Назар Круглик подорослішав і навіть знайшов собі стабільне місце праці, яке приносить йому такі-сякі гроші. Ба, він навіть став профі у певній сфері і розжився окремим помешканням на окраїні міста, чим сильно втішив свою родину. Але здатність вляпуватися в різні пригоди у Круглика нікуди не щезла – по доброті душевній наш герой стає незамінною особою в імпровізованому штабі одного з кандидатів на посаду міського голови. Кампанія буде ой якою запеклою – з чотирьох претендентів вціліє лише один.

І, звісно, куди ж без любовної лінії – Назар Круглик, як Ви вже знаєте, ще той серцеїд.
Обкладинку створила Radianta

Сумарно у цих книжок майже 70 тисяч переглядів.

Але цього не було б без Вас, шановні читачі. Дякую за те, що Ви зі мною!

 Трохи обділені увагою читачів, але нагороджені найкращими коментарями любовно-романтичні повісті  “Без любові”

Анотація до книги “Без любові”

Любов – це гра, де кожен із гравців встановлює свої правила і вносить у них зміни, часто навіть не задумуючись, як боляче така зміна може відбитися на іншій стороні. Любов – це дія, яку скоюють або з холодним розрахунком, або з гарячим серцем. Любов – це нагорода, якої може й не бути. А що ж залишається, коли любові нема? 

і “Навіяне вітром”

Анотація до книги “Навіяне вітром”

Частенько, малюючи осінь листком червоногарячого клена на аркуші паперу у клітинку, я задумуюсь, що ще тоді міг наблизитись до тебе, якби розсипані намистинки чужих слів не впали мені під ноги. Я послизнувся на глянці власної недовіри і ще тисячу днів тримався від тебе осторонь…
Що я знав про вродливу синьооку дівчину, що зажурено дивилась на світ і посміхалась усмішкою дитини, окрім того, що їй 18 літ? Нічого такого, що штовхнуло б мене у твої обійми. Нічого такого, що погнало б мене геть…
На вузькій вулиці нам не вдалось зустрітись, останню скибку ділити також. За зовнішньою доступністю ховалась така таємниця духовного світу, що я навіть не гострив зубки, аби розкусити міцний горішок твого єства…

Однак гадаю, що й вони зацікавлять Вас…

Що планую на 2021 рік?

 

Пригоди сім’ї запорожця Данила Вернидуба, мудрість кошового отамана Івана Сірка, метання українських гетьманів у часи Руїни, підступність кримського хана Селім-Гірея та турецького султана Мухаммеда IV матимуть продовження і 2021 році. Не виключено, що з’явиться й третя книга з цього циклу.

 

Прагне зустрітися з читачами й Назар Круглик, який вкотре вляпався у пригоду, яка могла обійтися й без нього.

 

А ще от-от (справа лиш за обкладинкою) розпочну виклад бойовика, де головними героями є четвірка бравих хлопців, яка разом служила в війську й здружилася настільки, що й після “дембеля” має спільні інтереси. Разом ці хлопці створили “Б.К.Ч.” (що воно таке, дізнатися можна буде з тексту).

 

Обіцяю несподіванки і нові сюжетні закрути!

Усім щасливого Нового року і веселих свят!

 

P.S. А що із цього доробку та планів на майбутнє (сподіваюся, Бог пробачить) зачепило Вас, шановні читачі?

Оригінал статті на Букнет: Коли пішла така вже мода…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"