Коли перше враження оманливе.

Коли перше враження оманливе.

Коли перше враження оманливе.

  Вітаю, дорогі читачі.

«Вогник для холодного»

Саме той випадок, коли перше враження дуже оманливе…

Запрошую до ніжної і зворушливої історії, яка змусить вас повірити, що мрії збуваються.

 

  «Заходжу в палату, бачу, на ліжку лежить якась, мабуть, школярка. Мале, худюще. Обличчя бліде, аж синювате. Тільки очі хворобливо блистять. А на подушці розсипане яскраве густе волосся. Таке руде, що, здається, наче, то вогонь горить. Ну-й-ну… Оце фарбу вибрала…

  Підходжу ближче, вона не реагує. Дивиться десь в бік. Важко дихає. От, трясця… Хоч би не сталося чогось гіршого…

̶  Привіт. Можеш говорити? — спокійно питаю дівчину. Повільно повертає до мене голову. Погляд розгублений, скляний. Її очі, сильно постраждали від того пилу, червоні, запалені. Жах… Маленьке тіло прикрите тонкою ковдрою. Здається, на ній залишили саму білизну. На худеньких руках не помітно пошкоджень, лише тоненькі пальці якогось дивного кольору. Мабуть, від переохолодження. От, капець. Сподіваюся, все не зовсім погано і дитина не залишиться без нормальних рук.»

 

“Заходжу в кімнату помічниці і… Завмираю.

  Оля? Я ледве впізнав. Не вірю своїм очам. Так і хочеться перепитати, чи вона це. Став, як вкопаний, витріщаюся, посмішка без просу розпливається на моєму обличчі. Дівчина почервоніла, сором’язливо дивиться на мене. А я злюся на себе за ідіотську реакцію.

  Що таке? Красуні ніколи не бачив? Та, ні. Бачив немало. Справа в іншому. Ця — просто неземна. Тепер починаю розуміти, що мають на увазі, коли кажуть, що на сьомому небі від щастя. Це, коли тобі щиро посміхається така дівчинка. Схожа на чисту, світлу хмаринку, крізь яку проникає яскраве сонечко і змушує тремтіти, хвилюватися кожну клітинку твого тіла.

̶  Мамо, ти молодець! — нарешті видушую з себе, не відриваючи очей від дівчини, що геть зашарілася, мовчить. Мабуть, чекає компліментів. А я… Німію. Ідіот… Чесне слово. Як пацан.”

 

 З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Коли перше враження оманливе.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Мазепинська Євангелія в Музеї книги і друкарства України

Бажання українців не просто вижити у час жорстоких випробувань – війни проти рашизму, але і жити повнокровним життям, засвідчують ті культурні події, які відбуваються у воюючій Україні сьогодні. Серед н

Письменник, колишній в’язень «Ізоляції» Асєєв здобув премію за мужність імені Діани…

Український письменник і журналіст, колишній в’язень терористів «ДНР» Станіслав Асєєв здобув премію за мужність імені Діани Ортіс.

Про це повідомив 24 травня керівник видавництва Українського науко

У росії штрафуватимуть за мапи без Криму

Держдума рф ухвалила закон про штрафи до 1 мільйона рублів або арешт до 15 діб за поширення мап, що «заперечують територіальну цілісність Росії». Про це повідомляє «Крим. Реалії», посил

У Києві розпочався фестиваль імені Романа Ратушного

У Києві розпочався фестиваль «Протасів Яр», присвячений пам’яті полеглого активіста й добровольця Романа Ратушного.
 
Подію відкрила українська письменниця Світлана Поваляєва, яка подяк

Росіяни зруйнували будинок культури, де відбувався Нью-Йоркський літературний фестиваль

Вранці 26 травня російські окупанти скинули бомбу ФАБ-250 на Нью-Йорк Донецької області. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
 
За його словами, внаслідок бомбардуванн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"