Коли перше враження оманливе.

Коли перше враження оманливе.

Коли перше враження оманливе.

  Вітаю, дорогі читачі.

«Вогник для холодного»

Саме той випадок, коли перше враження дуже оманливе…

Запрошую до ніжної і зворушливої історії, яка змусить вас повірити, що мрії збуваються.

 

  «Заходжу в палату, бачу, на ліжку лежить якась, мабуть, школярка. Мале, худюще. Обличчя бліде, аж синювате. Тільки очі хворобливо блистять. А на подушці розсипане яскраве густе волосся. Таке руде, що, здається, наче, то вогонь горить. Ну-й-ну… Оце фарбу вибрала…

  Підходжу ближче, вона не реагує. Дивиться десь в бік. Важко дихає. От, трясця… Хоч би не сталося чогось гіршого…

̶  Привіт. Можеш говорити? — спокійно питаю дівчину. Повільно повертає до мене голову. Погляд розгублений, скляний. Її очі, сильно постраждали від того пилу, червоні, запалені. Жах… Маленьке тіло прикрите тонкою ковдрою. Здається, на ній залишили саму білизну. На худеньких руках не помітно пошкоджень, лише тоненькі пальці якогось дивного кольору. Мабуть, від переохолодження. От, капець. Сподіваюся, все не зовсім погано і дитина не залишиться без нормальних рук.»

 

“Заходжу в кімнату помічниці і… Завмираю.

  Оля? Я ледве впізнав. Не вірю своїм очам. Так і хочеться перепитати, чи вона це. Став, як вкопаний, витріщаюся, посмішка без просу розпливається на моєму обличчі. Дівчина почервоніла, сором’язливо дивиться на мене. А я злюся на себе за ідіотську реакцію.

  Що таке? Красуні ніколи не бачив? Та, ні. Бачив немало. Справа в іншому. Ця — просто неземна. Тепер починаю розуміти, що мають на увазі, коли кажуть, що на сьомому небі від щастя. Це, коли тобі щиро посміхається така дівчинка. Схожа на чисту, світлу хмаринку, крізь яку проникає яскраве сонечко і змушує тремтіти, хвилюватися кожну клітинку твого тіла.

̶  Мамо, ти молодець! — нарешті видушую з себе, не відриваючи очей від дівчини, що геть зашарілася, мовчить. Мабуть, чекає компліментів. А я… Німію. Ідіот… Чесне слово. Як пацан.”

 

 З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Коли перше враження оманливе.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"