…коли авторка міняється місцями з героїнею… №4

…коли авторка міняється місцями з героїнею… №4

…коли авторка міняється місцями з героїнею… №4

Добрий день, любі читачі! Букнет каже мені, що вас побільшало ще на сотню – уже понад 500! Отож за традицією, як обіцяла ще отут, продовжую знайомитися з кожною сотнею нових читачів через розповіді про себе. Нагадую, це буде чергова історія, де Авторка знову ненадовго приміряє на себе роль Героїні.

До речі! Цього разу я святкую ще три по 500 – помітила, що вже три мої книги перетнули позначку у 500 зірочок! Мені надзвичайно приємно, тому дякую кожній/ому читачці/читачу за ці зірочки, які так надихають! Також нагадую, що зараз виходить слр “Бідна родичка” – якщо ще не читали, тицяйте сюди. 

 

А ось і обіцяна історія.

 

Про вершини

Героїня ніколи не жила глобальними амбіціями. Короткострокові цілі, маленькі мрії, головне – гармонія і душевний спокій. Щодо решти – як випаде, так і буде. Їй не раз казали, що вона марнує свій потенціал. Та що там, у хвилини просвітлення Героїня сама собі це каже, але потім думає – хіба ж?

Одного разу вона десь прочитала, що у кожної людини повинен бути свій спосіб підкорювати вершини (може не дослівно, але приблизно про те йшлося у черговому мотивувальному текстику). Героїня сильно замислилася.

Ну, з гірськими вершинами все ясно. Тут просто. Говерлу підкоряла – з охканням і наріканнями, але підкоряла. Пікуй (той, що найвищий на Львівщині, і “хто не знає Пікуя, той не знає ніх…”) і ще кілька карпатських гір – теж підкорювала, і теж з охканням. От Халласан на корейському острові Чеджу без охкання – бо рот був відкритий від подиву як не через викладену дощечками доріжку до вершини, то через вигляд на океан, що відкривався з гори.
Словом, з гірськими вершинами Героїня більш-менш знає, що там і до чого.

От з життєвими вершинами біда. Бо що рахується за вершину? Закінчити школу з золотою медаллю? Вступити в гарний університет і провчитися 5 років зі стипендією? Звільнитися з роботи, а потім ще пару років писати на вмовляння колишнього начальника йому статті, бо більше ніхто не пише так, як йому подобається? Одружитися з найчудовішим на світі чоловіком (хай і на свою суб’єктивну думку)? Отримати понад 500 зірочок на три книги на Букнеті?

Чи може підкорювати вершини – це не про кінцеву мету, а про те, що триває постійно? Наприклад, мати змогу щодня сідати за письмовий стіл, і щоб щодня хтось читав те, що пишеш. Або оточити себе правильними людьми – хорошими колегами, надійними друзями, врешті однодумцями у соцмережах. Чи знати, що твої вірші справді хочуть почути на чергових поетичних читаннях, куди запрошують. Або й просто несподівано закупитися книгами, ледве донести їх додому і потім довгими вечорами ковтати одну за одною.

Героїня починає щоразу радіти таким втішним висновкам, а потім хнюпиться, бо щось згадує.
Згадує, що ні тобі грамот, ні дипломів. Ну тобто, всі, що є, вже припали пилом. Шкільні, поетичні і ота позаторішня з Шацьких озер – за те, що гарно поплавали на байдарках. (Але хіба грамоти й дипломи – не для того і є, щоб припадати пилом? Пилом не припадають тільки емоції.)

Коли настає така бентега, Героїня іде обіймати чоловіка, підливати фіалку Поліну і каланхое Соломію (до речі, нещодавно з’явився ще й сукулент Адріян) і сідає за письмовий стіл. Бо, зрештою, тут вже чекають понад 500 читачів. І це точно гарна вершина. 😉

 

Отож, дякую, мої дорогі, що зі мною і що читаєте! Сподіваюся, мої книги дарують вам гарні емоції, і я постараюся, щоб так тривало й надалі!

 

П.с. До речі, я довго думала, яку історію створити, відзначаючи таке важливе число. Якщо маєте запитання чи пропозиції щодо того, що хочете дізнатися про мене з наступної історії, пишіть) Може хочете прочитати щось про кохання? Про невдачі або про смішні моменти? Мотивувальне чи кумедне? Замовлення приймаються))

Щиро ваша Устина Цаль

Оригінал статті на Букнет: …коли авторка міняється місцями з героїнею… №4

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Флешмоб “Це і моя війна”

Я вирішила відновити свій допис, який було видалено ( сподіваюся, помилково). Також у список будуть додані всі твори учасників флешмобу, у тому числі й ті, яких зараз немає на сайті. Але, можливо, автори матимуть бажання

Остання знижка на “Я тобі не крихітка!”

Любі друзі! Самій не віриться, але моя перша на Букнеті передплата – сучасний міський роман Я тобі не крихітка! – добігає кінця! Уже зовсім скоро ви дізнаєтесь фінал історії. І тому сьогоднішня знижка на цю книжку буде останньою,

В гостях у Анни Канич

Львівська обласна організація Національної спілки письменників України започаткувала нову традицію — провідувати з квітами і теплим вітальним словом від спілчанського товариства уродинників-старійшин.

В Україні зареєстрували петицію, щоб забрати совєтський напис з могили Лесі Українки

В Україні просять реконструювати меморіал Лесі Українки та родини Косачів на Байковому цвинтарі в Києві й усунути совєцький напис на могилі Лариси Косач із фрагментом некрологу, опублік

Всім проміків!

Зараз буде роздача проміків від мене, багато візуалізацій та інших веселих картинок, тож запрошую. Заходьте буде весело, пзнавально та дууууууууууже цікавезно й головне корисно.

Що відбувається? Спроба пояснити мою позицію,

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"