…коли авторка міняється місцями з героїнею… №4

…коли авторка міняється місцями з героїнею… №4

…коли авторка міняється місцями з героїнею… №4

Добрий день, любі читачі! Букнет каже мені, що вас побільшало ще на сотню – уже понад 500! Отож за традицією, як обіцяла ще отут, продовжую знайомитися з кожною сотнею нових читачів через розповіді про себе. Нагадую, це буде чергова історія, де Авторка знову ненадовго приміряє на себе роль Героїні.

До речі! Цього разу я святкую ще три по 500 – помітила, що вже три мої книги перетнули позначку у 500 зірочок! Мені надзвичайно приємно, тому дякую кожній/ому читачці/читачу за ці зірочки, які так надихають! Також нагадую, що зараз виходить слр “Бідна родичка” – якщо ще не читали, тицяйте сюди. 

 

А ось і обіцяна історія.

 

Про вершини

Героїня ніколи не жила глобальними амбіціями. Короткострокові цілі, маленькі мрії, головне – гармонія і душевний спокій. Щодо решти – як випаде, так і буде. Їй не раз казали, що вона марнує свій потенціал. Та що там, у хвилини просвітлення Героїня сама собі це каже, але потім думає – хіба ж?

Одного разу вона десь прочитала, що у кожної людини повинен бути свій спосіб підкорювати вершини (може не дослівно, але приблизно про те йшлося у черговому мотивувальному текстику). Героїня сильно замислилася.

Ну, з гірськими вершинами все ясно. Тут просто. Говерлу підкоряла – з охканням і наріканнями, але підкоряла. Пікуй (той, що найвищий на Львівщині, і “хто не знає Пікуя, той не знає ніх…”) і ще кілька карпатських гір – теж підкорювала, і теж з охканням. От Халласан на корейському острові Чеджу без охкання – бо рот був відкритий від подиву як не через викладену дощечками доріжку до вершини, то через вигляд на океан, що відкривався з гори.
Словом, з гірськими вершинами Героїня більш-менш знає, що там і до чого.

От з життєвими вершинами біда. Бо що рахується за вершину? Закінчити школу з золотою медаллю? Вступити в гарний університет і провчитися 5 років зі стипендією? Звільнитися з роботи, а потім ще пару років писати на вмовляння колишнього начальника йому статті, бо більше ніхто не пише так, як йому подобається? Одружитися з найчудовішим на світі чоловіком (хай і на свою суб’єктивну думку)? Отримати понад 500 зірочок на три книги на Букнеті?

Чи може підкорювати вершини – це не про кінцеву мету, а про те, що триває постійно? Наприклад, мати змогу щодня сідати за письмовий стіл, і щоб щодня хтось читав те, що пишеш. Або оточити себе правильними людьми – хорошими колегами, надійними друзями, врешті однодумцями у соцмережах. Чи знати, що твої вірші справді хочуть почути на чергових поетичних читаннях, куди запрошують. Або й просто несподівано закупитися книгами, ледве донести їх додому і потім довгими вечорами ковтати одну за одною.

Героїня починає щоразу радіти таким втішним висновкам, а потім хнюпиться, бо щось згадує.
Згадує, що ні тобі грамот, ні дипломів. Ну тобто, всі, що є, вже припали пилом. Шкільні, поетичні і ота позаторішня з Шацьких озер – за те, що гарно поплавали на байдарках. (Але хіба грамоти й дипломи – не для того і є, щоб припадати пилом? Пилом не припадають тільки емоції.)

Коли настає така бентега, Героїня іде обіймати чоловіка, підливати фіалку Поліну і каланхое Соломію (до речі, нещодавно з’явився ще й сукулент Адріян) і сідає за письмовий стіл. Бо, зрештою, тут вже чекають понад 500 читачів. І це точно гарна вершина. 😉

 

Отож, дякую, мої дорогі, що зі мною і що читаєте! Сподіваюся, мої книги дарують вам гарні емоції, і я постараюся, щоб так тривало й надалі!

 

П.с. До речі, я довго думала, яку історію створити, відзначаючи таке важливе число. Якщо маєте запитання чи пропозиції щодо того, що хочете дізнатися про мене з наступної історії, пишіть) Може хочете прочитати щось про кохання? Про невдачі або про смішні моменти? Мотивувальне чи кумедне? Замовлення приймаються))

Щиро ваша Устина Цаль

Оригінал статті на Букнет: …коли авторка міняється місцями з героїнею… №4

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Дарую обкладинку.

Дарую обкладинку.

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"