Колективна он-лайн збірка любителів “страшилок”.

Колективна он-лайн збірка любителів “страшилок”.

Колективна он-лайн збірка любителів “страшилок”.

Учора, коли ми презентували збірочку “Весняні історії” надійшла пропозиція від нашої колеги Анилаг Аберт написати ще одну колективну збірку оповідань та новел, цього разу для авторів, що працюють у жанрі хоррору, містики, фантастики чи трилера. Втім, навіть якщо подібних творів у вашому доробку ще немає, це гарна нагода спробувати. А раптом вийде щось незвичайне, і ви станете другим Стівеном Кінгом?))

Одним словом, простір для фантазії широкий.

Не приймаються до збірки твори, у яких є еротика, сцени насильства, тема самогубства.

Розмір творів – до 30 тисяч знаків.

1) Кожен учасник пише оповідання на задану тему  і викладає на своїй сторінці на Букнеті окремою книгою.  Крайній термін публікації – 30 квітня. Посилання на нього дає в коментарях до ціього допису, а я 1 травня зберу всі посилання в окремий блог.

2) Жанр оповідання – містика, жахи, фантастика, трилер, фентезі ( на ваш розсуд). Головне. щоб воно відповідало темі “Життя та Смерть”

3) Ви можете написати оповідання з новими для вас героями чи взяти героїв вашого вже опублікованого роману або майбутньої книги і описати якийсь епізод з їхнього життя ( це допоможе привабити читачів до вашого більшого за розміром твору або зробити попередню рекламу книзі, яку ви тільки збираєтесь публікувати).

4) У анотації всі вказуємо, що твір входить до збірки “Життя та Смерть”, а потім, як я зроблю колективний блог-рекламу, ми всі додамо активні  посилання на нього  в свої анотації ( щоб читачі змогли знайти і прочитати й решту оповідань збірки). Також до тегів ( “у тексті є”) додаємо спільний для всіх тег “життя та смерть”.

5) Вітається реклама власних творів та збірки в цілому у соцмережах, написання відгуків на оповідання, які найбільше сподобались, у блогах.

Оригінал статті на Букнет: Колективна он-лайн збірка любителів “страшилок”.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"