“Книжковий Арсенал” відбудеться в травні. Де і як проходитиме

“Книжковий Арсенал” відбудеться в травні. Де і як проходитиме

Розпочався прийом заявок на участь у виставці-ярмарку та програмі подій в межах X Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал”, що відбудеться 26-30 травня 2021 року. Фокус-темою цьогорічного фестивалю обрано “ОПТИМІСТИ СКЕПТИКИ”, її куратором став літературознавець Ростислав Семків.

Через пандемію коронавірусу захід пройде в нестандартному для нього форматі – гібридному (онлайн і офлайн). Подієва частина цього року матиме менше учасників, щоб усіх можна було безпечно розмістити в просторі Арсеналу. Щоб запобігти скупченню людей, організатори розробляють послотну систему відвідування фестивалю.

“Цього року, який все ще залишається дуже складним, Книжковий Арсенал буде не таким гамірним і велелюдним, як завжди, але він дозволить і видавцям, і читачам, і авторам усе ж таки зустрітися”, – розповідає директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

Розповідаючи про гібридний формат Книжкового Арсеналу, координаторка фестивалю Юлія Козловець називає використання усіх переваг онлайн-форматів задля залучення людей з усіх куточків Землі головною задачею організаторів на цей рік.

У планах: створити новий сайт із зручною навігацією та додатковими можливостями для представлення видавців, та підготувати професійну міжнародну програму для видавців, агентів, менеджерів та інших. Мета – зібрати щонайменше 50 тисяч відвідувачів як в просторі Арсеналу, так і онлайн.

  • Заяви на участь у виставці-ярмарку приймаються до 12 лютого 2021 року.
  • Заявки до програми подій приймаються до 17 лютого 2021 року.
  • Ті претенденти, які пройдуть відбір, отримають на початку березня 2021 року особисте повідомлення в письмовій формі.

Що відомо

  • Книжковий Арсенал є міжнародною подією, яка щороку збирає понад 100 іноземних гостей, більш як 200 видавців та культурних інституцій, понад 55 тисяч відвідувачів. Фестиваль проходить щовесни з 2011. На ньому розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени.

Оригінал статті на Читомо: “Книжковий Арсенал” відбудеться в травні. Де і як проходитиме

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"