Книжкова премія Еспресо. Вибір Читачів 2020: церемонія нагородження

Книжкова премія Еспресо. Вибір Читачів 2020: церемонія нагородження

Книжкова премія Еспресо. Вибір читачів заснована з метою відзначати кращі вітчизняні літературні новинки року і для підтримки інтересу до читання книг в Україні. Як зазначають самі засновники конкурсу: Ми прагнемо, щоб видавці знайшли надійний шлях до широкої громадськості через рекомендації, відгуки та оцінку книг авторитетними експертами і самими читачами. Особливість Премії полягає у тому, що її переможців на останньому етапі визначають читачі шляхом голосування у бібліотеках по всій Україні. Спонсором номінації Література для дітей виступила промислова група ViOil. Фіналісти номінації Література для дітей: “Коли я була лисицею” Таня Поставна (видавництво Vivat); “Мія і місячне затемнення” Оля Русіна (Видавництво Старого Лева); “Історія, яку розповіла Жука” Грася Олійко (Видавництво Старого Лева). Фіналісти номінації Література для підлітків: “Шпигунки з притулку “Артеміда” Наталія Довгопол (видавництво Vivat); “Сірка на порох” Іван Андрусяк (видавництво Фонтан казок); “Не кажи нікому” Саша Камінська (видавництво Ранок). Фіналісти номінації Література для дорослих: “Амадока” Софія Андрухович (Видавництво Старого Лева); “Планета Полин” Оксана Забужко (Видавничий дім Комора); “Список кораблів” Сергій Жадан (видавництво Меридіан Черновіц).

Джерело: espreso.tv.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Книжкова премія Еспресо. Вибір Читачів 2020: церемонія нагородження

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Документальний фільм про сім’ю з прифронтової Красногорівки виходить в онлайн-прокат

З 15 січня на сервісі OLL. TV для онлайн-перегляду доступні створені за підтримки Держкіно українська документальна сенсація «Земля блакитна, ніби апельсин» та екранізація однойменного бестселера Єжи Ко

Порадьте книгу для легкого прочитання

Друзі, у мене зараз відпочинок між сесією і новим семестром і хчоеться поитати щось легке і для душі.  А в ідеалоі про зиму, враховуючи походу за вікном.Чи є такі твори на букнеті?

Знижка на “Я тебе покараю”!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 15% на мою історію: 

Я тебе покараю

– Ти будеш мені підкорятися, – пальці опікуна ковзають по моєму обличчю і спускаються до шиї.
– Навіть ти не зможеш мене змусити, – ховаю страх за натягнутою

Історій мільйони – але їх різновидів тільки 10?

Це не моя класифікація і не мій досвід. Але своєрідний ексклюзив, для авторів, які цікавляться побудовою сюжету захоплюючої історії.

Читаючи різних успішних і не дуже сценаристів, неодноразово чула про книгу «Врятуйте

Провела цікаве дослідження.

Я на букнеті недавно, але дуже цікавлюсь рейтингами книг. Якщо я правильно розумію, то чим більше зірочок, тим вищий рейтинг? Так як математика мені хороший друг, то я підрахувала, що в найпопулярніших книг співвідношення

Перейти до блогу