«Книжки мене цікавили лише задля успішної здачі ЗНО», — що читає…

«Книжки мене цікавили лише задля успішної здачі ЗНО», — що читає…

На Черкащині проходить Тиждень дитячого читання, який відбувається з 16 по 23 березня. У Черкаській обласній бібліотеці зараз проходять заходи і кожен охочий може ознайомитися та відвідати їх. Про це пише procherk.info.

Тому стало цікаво, що саме в наш час читає молодь, і ми вирішили провести невелике опитування, у якому брали участь черкаські школярі та студенти.

ерік

«Програма, яку ми проходимо в школі, мене не дуже цікавить. Є, звичайно, винятки, зараз, наприклад, я вирішила прочитати «Злочин і покарання» Достоєвського — і сподобалося. Також мене цікавлять любовні романи, останнім моїм прочитаним був «Історія одного кохання» Еріка Сігала» — поділилася думкою учениця 10 класу Анна.

На жаль, більшість опитаних школярів уважає, що шкільна програма вже застаріла і майже немає нічого цікавого для них.

Між іншим, хотіли б нагадати, що з 18 по 21 березня в Черкаській центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки проходять дні поетичного онлайн-читання «Поділись улюбленим віршем!», які присвячені Всесвітньому дню поезії, що відзначається щороку 21 березня.

Опитав автор тексту і студентів.

емілі

«У школі книжки мене цікавили лише задля успішної здачі ЗНО, але саме в університеті з’явилась любов до літератури. Першою моєю серйозною книгою, що і прищепила цю любов, стала «Над прірвою у житі» Джерома Селінджера. Вона повністю змінила мою думку, показала, що є зовсім інша література. Я почала шукати щось нове для себе, захопилася творами сестер Бронте і російських поетів Єсеніна і Бродського,» — розповіла про свій літературний початок Катерина, студентка-лінгвіст 1 курсу ЧНУ.

Для багатьох саме університет став поштовхом для того, щоб відійти від шкільної програми і почати читати щось нове.

Світлана Сімоненко

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: «Книжки мене цікавили лише задля успішної здачі ЗНО», — що читає…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"