Книжка “Вінок від мавки” завершена.

Книжка “Вінок від мавки” завершена.

Книжка “Вінок від мавки” завершена.

Сьогодні я опублікував два останні розділи мого оповідання “Вінок від мавки” прочитати яке ви зможете за посиланням. Тож запрошую до прочитання. Маю надіб вам сподобається.

А якщо несподобалася(( – перечитайте ще раз і всеодно напишить коментар (критика завжди вітається, адже дозволяє працювати над помилками, робити твір краще). 

Ось фрагмент,

Пацієнтка зацікавлено роздивлялася відвідувачку і не могла збагнути, що вона від неї хоче. Та простягнула руку до її очей і сказала тихим голосом:

– Заплющ очі і я тобі дещо покажу.

Вікторія послухала її і заплющила очі. Хівря почала щось шептати. «Невже вона таки ворожка» – подумала дівчина. Раптово вона опинилася на якійсь вулиці. Озирнувшись навкруги, Віка впізнала село в якому жив Андрій. Це було дивно і незвично.

– Не бійся – почувся десь вдалині голос ворожки – роби те що я тобі скажу.

– Добре – погодилася вона.

– Йди до бару – промовляла Хівря.

Дівчина пішла туди куди було сказано. В барі небагатолюдно. Грала спокійна музика. Вікторія практично одразу помітила за одним столиком Андрія. Біля нього сиділа Катерина. Вони про щось жваво розмовляли.

– Підійди до них – голос знову озвався – не бійся тебе вони не бачать.

Однак Вікторія стояла незнаючи, що роботи. Вона не наважувалася йти.

– Поквапся. А то все проґавиш – ворожка підганяла її.

Вікторія зібралася з духом і підійшла. Вона стала біля їхнього столика. І дійсно її вони не бачили.

– Ти сказав їй про нас – Катерина промовила до Андрія.

– Та я збирався, Катрусьо – почав було мовити він – але бачиш сталася така пригода. Хіба я міг їй сказати таке.

– Ну то і що. Тобі потрібно нарешті обрати. Вона чи я. – Катруся пильно подивилася йому у оці.

Андрій трохи помовчав. А тоді сказав:

– Добре. Я покину її завтра. Певно ти права так тривати більше не може.

Вікторія почувши цю розмову, вибігла на вулицю. Невже таки те, що вона бачила, коли була мавкою, була правдою. Невже Андрій і справді зустрічався з обома. Зраджував їй з Катериною.

Раптово дівчина прокинулася від того що журнал, який вона тримала в руці, впав на підлогу. Озирнулася навкруги. В палаті нікого не було. «Невже знову приснилося» – подумала Вікторія. Та потім поглянувши на стілець і побачивши там дещо, змусило її відкинути всі сумніви, що все їй не наснилося, а було, насправді, жахливою правдою. Там, на тому місці де сиділа ворожка, лежав вінок з ромашок.

Оригінал статті на Букнет: Книжка “Вінок від мавки” завершена.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"