Книжка «Аґрафки» потрапила до списку переможців Nami Concours 2021 у Південній Кореї

Книжка «Аґрафки» потрапила до списку переможців Nami Concours 2021 у Південній Кореї

Книжка «Куди і звідки» творчої майстерні «Аґрафка» потрапила до списку переможців Nami Island International Picture Book Illustration Concours 2021. Про це йдеться на сторінці майстерні у фейсбуці.

 

Книжка, що вийшла у «Видавництві Старого Лева» у 2020 році, перемогла у номінації Green Island.

 

Цього року участь у південнокорейському конкурсі брали 2069 ілюстраторів з 95 країн світу. Як повідомили в ексклюзивному коментарі Читомо Романа Романишин та Андрій Лесів, це найбільша кількість заявок на NAMI Concours від моменту його заснування.

«Цей конкурс вважається одним з найвпливовіших в царині книжкової ілюстрації. Його організатором є NAMI Island Inc. Ця організація, зокрема, є офіційним спонсором премії Hans Christian Andersen Awards – головної світової премії для авторів та ілюстраторів дитячої літератури, що присуджується раз в два роки (її ще називають «дитячим Нобелем»). Тому бути серед переможців NAMI Concours дуже почесно», – зазначають в «Аґрафці».

 

Також до короткого списку конкурсу NAMI Concours потрапили ілюстрації творчої майстерні до «Байок харківських» Григорія Сковороди (Terra Incognita).

 

«Куди і звідки» — новий авторський проєкт Романи та Андрія — це «візуальна й інтелектуальна мандрівка крізь тисячі років».

 

«Рух є природним: Земля, вода на ній, атмосфера, континенти, усі живі організми перебувають у безперервному русі. Ми ходимо, бігаємо, стрибаємо, повзаємо, пливемо, летимо. Ми мандруємо. Ця книжка — про рух і про мандри: не лише людей, а й тварин, рослин, вітру, води, нашої планети. Вона розповідає про подорожі заради торгівлі чи завоювання, про подорожі задля задоволення і відпочинку чи задля виживання, про наукові експедиції і паломництво. Про міграції, мапи, навігацію і, зрештою, про пошук свого власного шляху», – йдеться в анотації до книжки.

Nami Island International Picture Book Illustration Concours (Nami Concours) — міжнародний конкурс, що проводиться в Південній Кореї для ілюстраторів дитячих книжок. Nami Concours заснований у 2013 році з метою заохочення художньої творчості та покращення якості книжкових ілюстрацій у всьому світі. Конкурс проходить раз на два роки.

 

Нагадаємо, «Аґрафка» вже здобувала перемогу у NAMI Concours — 2019 року українське видання роману «Прощавай, зброє» Ернеста Гемінґвея з ілюстраціями Романи та Андрія отримало відзнаку у номінації Green Island, а збірка поезій Олени Гусейнової «Супергерої» – у Purple Island.

 

Раніше повідомлялося, що «Аґрафка» отримала нагороду на одному з головних щорічних європейських конкурсів у галузі комунікаційного дизайну European Design Awards.

 

Як відомо, книжки «Голосно, тихо, пошепки», «Я так бачу» та «Війна, що змінила Рондо» творчої майстерні увійшли до колекції найкрасивіших книжок-картинок Франкфуртського книжкового ярмарку від платформи dPICTUS.

 

Крім того, видання «Я так бачу» здобуло бронзову медаль на конкурсі «Найкрасивіші книги світу».

 

Фото: agrafkastudio.com

Оригінал статті на Suspilne: Книжка «Аґрафки» потрапила до списку переможців Nami Concours 2021 у Південній Кореї

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"