Книгу «Весна озброєна» представили у Кропивницькому

Книгу «Весна озброєна» представили у Кропивницькому

25 серпня у Кропивницькому презентували антологію воєнної лірики «Весна озброєна». Це особливе видання побачило світ на початку місяця у столичному видавництві «Ліра-К» і вміщує поезії авторів з усіх куточків нашої країни — від нині тимчасово захоплених земель Харківщини, Луганщини, Донбасу і південних степів до обпалених війною Слобожанщини, Полісся і далі — до західних територій. Є також твори представників європейських країн. Усього в книзі — 142 імені, близько 30 з яких мешкають на Кропивниччині. Упорядником і літературним редактором збірки є голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський.

Ініціаторами заходу виступили Кіровоградська обласна організація НСПУ та Кіровоградський обласний краєзнавчий музей, де й відбулася презентація «Весни озброєної».

Голова Кіровоградської обласної організації НСПУ Надія Гармазій

Присутні ділилися враженнями про те, як пережили перші тижні війни, що відчували, як і про що писали свої твори. Щемливі особисті історії, читання віршів, сподівання на перемогу — цими мотивами була пронизана поетична зустріч.

Під час цієї атмосферної розмови про такі важливі для кожного з присутніх і загалом для всієї України речі можна було послухати виступи поетів, чиї твори ввійшли до книги «Весна озброєна»: Антоніни Царук, Ольги Полевіної, Олени Трибуцької, Павла Чорного, Броніслава Куманського, Наталії Бідненко, Любові Єременко, Сергія Гейка, Надії Гармазій.

Ольга Полевіна

«Весна озброєна» — це своєрідний літопис новітньої боротьби українців за свободу, літопис бурхливого і драматичного часу, в якому живемо нині. Часу, який, на переконання упорядника книги, визначатиме розвиток подій в Україні й світі на десятиліття вперед. А може, й на століття.

Павло Чорний

На згадку про презентацію цієї особливої антології поети передали на зберігання до фондів Кіровоградського обласного краєзнавчого музею примірник «Весни озброєної», а директорка закладу Ірина Смаглюк висловила побажання, щоб якомога швидше від обговорення книг воєнної лірики ми перешли до книг про нашу перемогу.

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Книгу «Весна озброєна» представили у Кропивницькому

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"