Меню

Книги, що надихають. Рекомендації. Літо-осінь 2017

Букнет Книги, що надихають. Рекомендації. Літо-осінь 2017

Книги, що надихають. Рекомендації. Літо-осінь 2017

У мене є одне тверде переконання – людині, котра пише, потрібно багато читати. Раніше я нехтувала цією порадою. В університетські часи художні книги були розкішшю, бо навчання завжди було на першому місці. Взявшись за перо знову, я не одразу зрозуміла, чого саме мені бракує. Знадобився деякий час, аби я усвідомила, що книги – то велика цінність. Завдяки ним ми здатні поринути в інший світ, опинитися там, де й не мріяли побувати, подорожувати по історії разом з її персонажами та розкривати таємниці їхніми вустами. Книги – це задоволення як для читача, так і для письменника, але останній, окрім задоволення, має змогу чогось навчитися. 

літо-осінь 2017

The Dark Tower. S.King. 3 books from series.

Гадаю, нема сенсу пояснювати, що це за Темна Вежа і з чим її їдять. Можливо, я і дочитаю її колись, незважаючи на те, що знаю закінчення. Ця серія особлива, бо метод розповіді історії збиває з пантелику. А ще я фанатію від мови Кінга.

Артеміус Фаул. Йон. Колфер. 2 книги

Фентезійні книги для підлітків ірландського письменника, наповнені ірландським духом і всім казковим. Головний герой – обдарований підліток з найвищим IQ в Європі, котрий дізнався про існування чарівного світу і вирішив скористатися цим знанням у своїх цілях.

Я легенда. Р. Метісон.

Науково-фантастичний роман жахів, який був покладений в основу одноїменного фільму с У. Смітом. Дуже відрізняється від фільму за своїм змістом і посилом.

Сторожова Застава. В. Рутківський

Фільм і поруч не літав.

Мандрівний замок Хаула. Д.Вінн Джонс

Я тепер не знаю, що цікавіше: аніме чи книга, яку екранізував талановитий Хаяо Міядзакі.

Мистецтво війни. Сунь Цзи.

Це вчення рекомендоване не тільки для армійців, його використовують у бізнесі.

Погребенный Великан. Исигуро Кадзуо

Лауреат Нобелівської премії 2017 року. Мабуть, цим усе сказано. Але я справді вражена тим, як у його роботі переплітається вигадане з реальним буттям та філософськими питаннями, які задає собі кожна людина.

Джури козака Швайки. В. Рутківський. 3 книги

Це справжнє чтиво для хлопчаків-підлітків. Дівчаткам теж може сподобатися. Я вже доросла, а все одно у повному захваті від романтизованих образів козаків. Книги виховують добро у дітях.

Якісь дві книги по літРПГ.

Навіть не знаю, чому вони у списку безіменні. Але є, тому і тут будуть. Пам’ятаю, що багато сміялася, коли їх читала.

Демиан. Г. Гессе.

Лауреат Нобелівської премії. Книга про розвиток людини, формування його світогляду і дорослішання. Потужної сили книга. Перевертає погляд на світ.

Уходящие из Омеласа. Урсула Ле Гуин

Прича, яка піднімає одну з одвічних тем – чи можна виправдати існування суспільства, де одні страждають за благополуччя суспільства, а інші пишаються своїм співчуттям до них, не  змінюючи їх становища?

Зоряний пил і Кістки. Редгрейн Лебовски. 2 книги

Ніяк не навчуся вимовляти цей псевдонім. Книги прочитані на Wattpad, але я вирішила винести їх у список. Запам’яталися світом, котрий, однак, вийшов за межі авторського контролю.

Продовження: Книги, що надихають. Рекомендації. Зима 2017-18рр

Оригінал статті на litnet.com: Книги, що надихають. Рекомендації. Літо-осінь 2017

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення