Меню

Книги, що змінять Ваше уявлення про рідне фентезі.

Букнет Книги, що змінять Ваше уявлення про рідне фентезі.

Книги, що змінять Ваше уявлення про рідне фентезі.

Дві книги, що змінять Ваше уявлення про українське фентезі.
Перша книга, яку хочу Вам рекомендувати – історія про Віолу, дівчину, що народилася наполовину вампіром, наполовину людиною. Здогадуюся, що зараз Ви могли подумати «тьфу, знову вампіри! Скільки можна крутити цю заїжджену пластинку?» А ось і ні. Вампіри – то так, для гостроти. А суть історії полягає геть в іншому. Потаємні бажання, спокуса, сила, вибір, що несе іншим смерть, обман, інтриги, підступи, зрада, любов, що змінює на краще або руйнує вщент… В цій історії все непросто, але тому й цікаво. Звичайні людські емоції, і незвичайні вчинки та рішення героїв не залишать Вас байдужими.
Книга в двох частинах, і друга вже на фінішній прямій, тож саме час починати читати, поки книги ще в безкоштовному доступі 😉

Натискай, щоб почитати

Друга частина – «Віола. Альтер его»

Натискай, щоб почитати
 

Друга книга, про яку йтиме мова – українське фентезі, я б сказала, фольк-фентезі, роман “Темний”. Прозвучить самовпевнено, але це факт: подібного Ви ще не читали. Лінія кохання відіграє на перший погляд головну роль, але згодом приходить розуміння, що в цій історії читачам доведеться поглянути на людство з досить неприємного боку, і замислитися над власними вадами. Міфологія слов’ян тісно переплітається з християнством і набуває нових несподіваних відтінків. Щось ви самі зможете передбачити і порадіти думці «я так і знав (-ла)!», а щось стане повним сюрпризом. Історія теж на фінішній прямій. 20-го вересня будуть викладені останні глави. Тож гайда читати, поки книга безкоштовна. 
Щоб читати – фольк-фентезі «Темний»

тисни тут

Приємного читання. Люблю, цілую! Щиро Ваша, Аліса Ольгіч)

Оригінал статті на litnet.com: Книги, що змінять Ваше уявлення про рідне фентезі.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення