Меню

Книга, яку я люблю та пишаюся нею

Букнет Книга, яку я люблю та пишаюся нею

Книга, яку я люблю та пишаюся нею

Ліки для серця – книга, що на даний час є найбільшою по обсягу з моїх творів. А також, вона була улюбленою серед читачів. Займала майже завжди першу десятку в жанрі “Чоловічий роман” на Літнет. Зараз я сподіваюся, що вона знайде відгук і у ваших серцях!
Друге життя, другий шанс, нова краплинка щастя для мене, як автора!
Для цього твору було мною “оброблено” безліч інформації, опитано компетентних знайомих, переглянуто немалу кількість записів про оперативні втручання, прочитано не один медичний довідник… Найменші дрібнички, які є важливими! Бо писати про кардіохірургію з подробицями, щоб не накарлякати дурних помилок… І ще багато чого, що можна зовсім не помітити й не зрозуміти, читаючи роман про кохання.

Ліки для серця – це щира любов, яка долає все на своєму шляху!

Запрошую вас, мої хороші! Пориньте у пригоду! Зануртеся у відчуття!

 

Анотація

Молодий та успішний кардіохірург впевнено пливе в бурхливому потоці життя. Притягує до себе лише тих дам, які бажають його отримати, наче трофей.
Одного разу доктор рятує юну Ванессу, не схожу на всіх, сором’язливу, але сміливу. Зачарований милою дівчиною, він не наважується зруйнувати її стосунки з іншим чоловіком, залишаючи погляд зелених очей у своїй пам’яті.
Їхні шляхи швидко розійшлися, здавалося б, назавжди.
Чи надасть доля ще один шанс на порятунок?

Лю. Ваша я.

 

Буктрейлер російською, кому не подобається… самі знаєте)) (п.с. робила сама)

 

Оригінал статті на booknet.com: Книга, яку я люблю та пишаюся нею

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення