Меню

Книга, яка багато для мене значила…

Букнет Книга, яка багато для мене значила…

Книга, яка багато для мене значила…

Радісно і трохи сумно завершувати книгу, з якою я вже встигла зріднитися, у котру було вкладено багато сил, емоцій і переживань. Це, як ви вже, мабуть, здогадалися, повість “У неба на краю”. Писала я її десять років тому, і фінал був дещо іншим. Він не був  трагічним чи нещасливим, просто не таким, як цей, що ви читаєте сьогодні… І от тоді сталося те, що, видно, мало статися – книга зникла з мого комп’ютера)) Можливо, Провидіння вирішило, що ще не настав їй час прийти у світ. А може, мені ще треба було трохи часу, аби усвідомити те, що я дійсно хотіла з її допомогою сказати.

Зараз втішаюся з того, що мої герої змушували плакати і мене саму, й моїх читачів. І якщо раптом ще в когось книга викличе подібні емоції – то бажаю, щоб це були сльози світлі і легкі, які дарують внутрішню гармонію та допомагають позбутися  глибоко захованих у душі страхів і  комплексів.

Добра вам і щастя, любі мої читачі!

І хай завжди з вами буде ваш янгол-охоронець!

 

Оригінал статті на litnet.com: Книга, яка багато для мене значила…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення