Книга Марісси вольф

Книга Марісси вольф

Книга Марісси вольф

Друзі,

Анотація:

Літній відпочинок в Іспанії повинен був стати найяскравішою подією цього літа. Але найяскравішою стала новина про те, що мій хлопець мені зраджує. І тепер я ненавиджу весь чоловічий рід, включаючи симпатичного надокучливого сусіда. Особливо його. Втім, чи варто мені залишатися вдома, коли на мене чекають Барселона, сонце і морський прибій?

 

В тексті:

– курортний роман

– від ненависті до кохання

– дуже емоційно

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Уривок з книги:
Після третього ковтка шампанського стюардеса запитала, чи все у мене в порядку. Я тільки мовчки похитала головою, все в порядку було б, якби вона випила зі мною.

– Давайте я з Вами вип’ю, – запропонував приємний чоловічий голос збоку. Я що сказала це вголос?

– Ні дякую. Я з чоловіками не п’ю, – я гордо відвернулася до вікна. Тому, що вони козли, – додала подумки. Треба ж, виявляється, за весь час польоту я взагалі не звернула ніякої уваги на свого сусіда. Можливо тому, що відтепер я на всіх осіб чоловічої статі буду дивитися, як на потенційних зрадників. Пам’ятаєте, як в «Мадагаскарі» Алекс бачив замість тварин стейки, так ось і я з учорашнього дня абсолютно не бачу цих тестостеронових носіїв інакше, ніж відмінний від нас, жінок, набір хромосом.

– Феміністка? – ввічливо поцікавився красунчик.

– Я б відповіла Вам в риму, але боюся для леді такі слова неприйнятні, – буркнула я і знову втупилася в білу подушку пухнастих хмар, даючи зрозуміти, що розмова закінчена.

Приємного читання!

Оригінал статті на Букнет: Книга Марісси вольф

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Один з головних представників біт-покоління Лоуренс Ферлінгетті помер у віці 101 року

Американський поет, видавець і активіст, один з головних представників біт-покоління Лоуренс Ферлінгетті помер у віці 101 року у Сан-Франциско. Причиною смерті стало інтерстиціальнеХвороба курців зі стажем пон

“Нехай люди лають, аби не мовчали”. Інтерв’ю з Лесею Українкою

Українська письменниця Леся Українка стала культовою через свій бунтівний характер (від нього – різкі висловлювання) та феміністичні погляди, що наприкінці ХІХ століття були не просто прогресивними, а скандаль

Історії мають бути дописані! :)

Щиро дякую всім за поради та коментарі у блозі “Заморожена історія))”, які допомогли мені надихнутись дописувати книгу “Сьомий Релікт”!

Тепер у неї нова обкладинка, нова “фаза” та кілька нових розділів)) Тож,

Досвід переїзду або кілька слів про першу книгу.

Вітаю! Доки я не створила нічого нового, а у “Ляльковода” продовжують зростати перегляди та коментарі вирішила повернутися у часі назад й розповісти про свою першу велику книгу під назвою “Прах під золотою горою”,

Кастинг акторів до зйомок блокбастеру про драконів

За визначенням, на відміну від наукової фантастики, в фентезі може бути скільки завгодно фантастичних припущень. То чому б не припустити, що по роману «Ми — дракони» знімається блокбастер? Запрошую всіх прийняти

Перейти до блогу