Кияни купили на аукціоні ескіз будинку культури та подарували архітектурній бібліотеці

Кияни купили на аукціоні ескіз будинку культури та подарували архітектурній бібліотеці

Кияни придбали на аукціоні акварельний ескіз нереалізованого проєкту будинку культури заводу «Арсенал» та подарували його архітектурній бібліотеці імені Заболотного. Про це повідомив Семен Широчин, передає hmarochos.kiev.ua.

Це малюнок київського архітектора Всеволода Суворова, який брав участь у проєктуванні Гідропарку, пішохідного мосту на Труханів острів, Микільської Слобідки, а також Чоколівки, Дарниці, Відрадного, Теремків-ІІ тощо.

Ескіз викупили урбаністи та архітектори Олександр Анісімов, Семен Широчин, Альона Мокроусова, Дарина Недозим і Михайло Шевчук.

«Робота дуже цікава – це фасад нереалізованого проєкту будинку культури заводу «Арсенал». Про сам проєкт практично нічого більше невідомо», – зазначив Широчин.

Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека ім. Заболотного зараз перебуває у непевному становищі. Після спроб перебудувати Гостиний двір, де вона раніше розміщувалася, бібліотека переїхала у будинок видавництва «Преса України» на проспекті Перемоги, 50, біля метро «Шулявська». Зараз перед бібліотекою будують хмарочос ЖК «50Avenue». Щороку бібліотеці відмовляють у продовженні договору оренди.

У сховищах бібліотеки зберігається перша книга з архітектури, а також проєктна документація, мапи Києва, стародруки, книжки XVII століття, у яких є описи втрачених об’єктів тощо.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Кияни купили на аукціоні ескіз будинку культури та подарували архітектурній бібліотеці

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"