Квартирник «Троянди й виноград»: у музеї Максима Рильського Олександр Козинець і…

Квартирник «Троянди й виноград»: у музеї Максима Рильського Олександр Козинець і…

У Літературно-меморіальному музеї М. Т. Рильського 28 лютого (прекрасна п’ятниця!) о 17:00 — нова зустріч учасників квартирника «Троянди й виноград». Запрошений гість — Олександр Козинець.

Із форматом проведення наших зустрічей ми вже знайомили. Тезово нагадаємо: це зустрічі для тих, кому цікаво познайомитися з творчістю запрошених письменників, а також представити власні напрацювання та отримати фідбек і корисні поради (якщо, звісно, потребуєте цього) або ж просто провести час у приємному літературному товаристві в історичному й затишному місці. Збираємося в тісному колі однодумців за чаєм і смаколиками (пригощаємось і пригощаємо).

Наш гість 28 лютого — позитивний, щирий, відкритий поет і прозаїк Олександр Козинець. Модераторка — письменниця й журналістка Юлія Бережко-Камінська.

10 причин прийти на зустріч із Олександром Козинцем:

  1. Автор кількох колективних літературних проєктів (розповість — яких і навіщо став їхнім автором).
  2. Автор 14-ти поетичних збірок, роману «Картка Марії», збірки короткої прози «Галерея одкровень», збірки дуетної короткої прози «Шість плюс один» (є що представити, є що придбати).
  3. Переможець конкурсів: імені Григора Тютюнника, «Коронації слова», «Молодої КороНації», спецвідзнаки «Terra інклюзія» та інших. Лауреат літературних премій імені Володимира Малика (м. Лубни), імені Анатолія Криловця (м. Рівне), імені Василя Симоненка (м. Черкаси), муніципального конкурсу-премії імені Івана Франка (м. Одеса) (респект!).
  4. Кандидат педагогічних наук, доцент Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (і про це розкаже!).
  5. Логопед (корисне знайомство).
  6. Хорист камерного хору «Moravski» (і це прекрасно!)
  7. Терапія (хороша розмова — порятунок від рутини та інформаційного шуму).
  8. Живий формат. Це не просто зустріч — поєднання історій, поезії, роздумів, діалогу та, можливо, сюрпризів. (А автор готує ж сюрприз?)
  9. Емоції без фільтрів. Можна поставити чесне запитання, побачити чесну реакцію автора й отримати щиру відповідь.
  10. Простір для своїх. Тут немає випадкових людей. Тут будуть ті, хто любить слово, глибину, щирість і справжнє.

Про що говоритимемо? Про все цікаве, відповідь на що найкраще знає саме Олександр Козинець. Зокрема про його збірки «Фрактали», «Галерея одкровень», «Стежки босоніж».

Про що вони?

Кожен вірш у збірці «Фрактали» — фрагмент всесвіту, побудований із тонких ліній, що віддзеркалюють незлічені грані жіночої мудрості й сили. Ця книга торкається найпотаємніших струн душі і може стати гідним супутником у хвилини радості чи смутку.

«Галерея одкровень» — дивовижна збірка короткої прози, створеної в різні проміжки часу. Деякі тексти автор багато років ховав від пильного ока читача, деякі стали частиною різних колективних проєктів. Ця проза дивує, надихає, викликає хвилю потужних емоцій. Та в кожному тексті легко впізнати письменника, часом незвичного для нас, але завжди відвертого й глибокого.

«Стежки́ босоніж» містять 366 віршів на кожен день року, на різні настрої та смаки. Цю збірку ви можете «розтягнути» на рік чи прочитати швидше, а потім ще раз прожити кожну поезію, синхронізувавшись із календарем. У текстах можна шукати передбачення й підказки, відкривати через вірші тепло, кохання, радість і надію. А ще — мандрувати й зростати у віршах.

Нагадаємо, партнерами «Троянд і винограду» є Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», всеукраїнська газета «Літературна Україна», Кабінет молодого автора НСПУ.

Що це значить? Що серед запрошених гостей будуть переможці одного із найпрестижніших літературних конкурсів, найкращі твори учасників потраплять на сторінки «Літературної газети», а найталановитіші автори мають змогу бути запрошеними на проєкт Кабінету молодого автора «Нова доба» у Національний музей літератури, де зможуть представити творчі напрацювання під час власного авторського вечора.

Отже, реєструйтеся, щоб потрапити на зустріч: berkam29@gmail.com. (у довільній формі коротко себе представте та зазначте, що хотіли б долучитися до учасників квартирника).

Чекаємо!

  1. S.: Душа Максима Тадейовича Рильського незримо буде з нами!
  2. S. S.: (Є така вірогідність, але не гарантуємо.)

Адреса для непосвячених: Київ, Максима Рильського, 7.

Юлія Бережко-Камінська

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Квартирник «Троянди й виноград»: у музеї Максима Рильського Олександр Козинець і…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Видавництво 21 зняло з продажу роман про танцівницю Донбасу, «ополченців» і переслідування євреїв в Україні

Видавництво 21 ухвалило рішення зняти з продажу роман «Танцівниця з Донбасу» чеського письменника Міхала Шефари через поширення в книжці російських наративів, антиукраїнських стереотипі

Адміністрація Трампа обмежила використання сотень термінів

Адміністрація президента США Дональда Трампа наказала федеральним відомствам обмежити використання або повністю уникати близько 200 термінів. Про це повідомляє видання The New York Time

У США припинили фінансування Міжнародної програми з письменства Університету Айови

Американська міжнародна програма письменників (International Writing Program, IWP) університету Айови втратила фінансування у розмірі 1 мільйона доларів. Відповідне рішення ухвалило Бюр

Поезію Тараса Шевченка вперше переклали бенгальською мовою

До 211-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в Індії вийшов перший переклад його поетичної збірки бенгальською мовою. Про це перекладачка Мрідула Гош повідомила на своїй фейсбук-

Проти невігластва та стереотипів: книжка про права жінок Ірини Славінської «Слово на літеру “Ф”»

Для дорослих, підлітків і дітей – нова книжка Ірини Славінської, що вийшла у Видавництві Старого Лева, подає «особисті нотатки щодо фемінізму та певних сумнівів, які можуть виникати при

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"