«Кайдашеву сім’ю» продали на благодійному аукціону для ЗСУ за 35 тис. грн

«Кайдашеву сім’ю» продали на благодійному аукціону для ЗСУ за 35 тис. грн

Режисер Наріман Алієв розіграв авторський примірник «Кайдашевої сім‘ї» Івана Нечуя-Левицького артдиректорки видавництва «Основи» Ганни Копилової на благодійному аукціоні на потреби ЗСУ за 35 тисяч гривень. Про це він повідомив у своєму інстаграмі.

 

Аукціон розпочався о 12:00 3 липня і тривав добу. 

 

Виручені кошти передадуть гурту «Курган і Агрегат», які займаються волонтерством для забезпечення потреб Збройних Сил України. Аміль та Раміль Насірови також підпишуть видання.

 

 

Подібні аукціони на раритетні видання від «Основ» раніше проводили у твіттері: зокрема розігрували книжку «Тигролови» Івана Багряного та «Місто»  Валер’яна Підмогильного.

 

 

«Я дивилася, що за останні місяці саме у твіттері проводили багато благодійних аукціонів та розіграшів з різноманітними лотами, і бачила, що завдяки цьому вдається зібрати доволі суттєві кошти. Я подумала, чи є в мене особисто якісь речі, які могли б так «зайти», і згадала, що в мене є два примірники «Міста» від «Основ», і одразу собі відмітила, що «О, це може бути варіантом», але не була впевнена, чи це буде цікаво. Потім побачила у Нарімана Алієва у твіттері обговорення про книжку, і зауважила собі, що там говорили про те, що його складно знайти десь зараз», — розповіла в ексклюзивному коментарі Читомо авторка аукціону із книжкою «Місто» Варвара Поднос. Вона додала, що книжку продали за 18 тис. грн, кошти пішли на збір її друзів-волонтерів Павла та Наї.

 

Також подібний аукціон проводила Гаська Шиян. Вона розігрувала  примірник «Світло згасло в Країні Див» за автографом Ді-Бі-Сі П’єра, який придбали за 10 тис. грн.

 

 

Нагадаємо, у Чехії коміксисти влаштували аукціон, щоб зібрати кошти для України. Найвідомішу в Україні марку продали на благодійному аукціоні за 5 мільйонів гривень. 

 

Чільне зображення: bookram.com.ua

Оригінал статті на Suspilne: «Кайдашеву сім’ю» продали на благодійному аукціону для ЗСУ за 35 тис. грн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

В Ужгороді відкриють ювілейну виставку картин до 75-річчя художника Шандора Балога

Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Понад 50 тисяч учнів в Уганді, Гані та Зімбабве отримають доступ до книжок у школах

У межах програми «Африканська скринька історій» (“African Story Box”) благодійна організація Book Aid International передає книжки до 76 шкіл Уганди, Гани та Зімбабве. Про це повідомили

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"