Казочки для дітей і звернення до дорослих.

Казочки для дітей і звернення до дорослих.

Казочки для дітей і звернення до дорослих.

  Дорогі читачі, хочу запевнити вас, що в цей важкий час дуже співчуваю всім, хто потерпає від жахів, які тепер кояться в країні. Невимовно шкода, що всі ті страхіття — не кіно, а реальність. Дякую, дорогенькі, що навіть зараз дехто з вас продовжують читати мої твори і підтримувати мене в різний спосіб. Це дуже підбадьорює.

  Хочу сказати, що маю багато ідей, про що писати далі. Але останніми днями в голові такий переворот, що здавалося, все це зовсім не потрібно. Але бачу, що інші автори пишуть і є люди, які хочуть читати. Тому, потроху намагаюся опанувати себе, щоб писати далі, наскільки це буде можливо, щоб завершити книгу «Остання дружина страшного». На щастя, поки що, в нашому районі майже немає вибухів і подібного, тому мені легше, ніж багатьом з вас.

  Найбільше шкода діток, як страждають від жахів війни і мусять ховатися. Міцно обіймаю вас подумки, дорогенькі. Помітила, що останніми днями збільшується прочитання моїх казочок. Дуже приємно від думки, що, можливо, ці милі оповідання помагають відволіктися діточкам, які зараз в тривозі і страху. Хто ще не читав, ласкаво прошу до

 Дитячих історій, які є безкоштовні на моїй сторінці. Можливо, вони подарують маленьким читачам і слухачам хвилини радості і змусять посміхнутися. Дуже прагну цього. Якщо зможу, то напишу ще щось для діток.

  Дорогі читачі і колеги, щиро вірю, що незабаром справедливість буде відновлено і настане мир. Господь не дозволить, щоб це страхіття тривало довго і щоб винні залишилися без кари. Сили вам і витривалості в ці важкі часи. Будемо старатися не падати духом і підтримувати один одного. Тримаймося!

З любов’ю, Лана Іссан

Оригінал статті на Букнет: Казочки для дітей і звернення до дорослих.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"