Меню

Кава з медом

Букнет Кава з медом

Кава з медом

«Кава з медом» Олександра Черниха – ще одна книга, якій варто довіритися)

Текст книги – це суміш спогадів і роздумів, описів міст і пейзажів, записаних у мандрівках. Ти наче торкаєшся чужої душі, заглядаєш ледь-ледь за завісу: а що ж там? Про що ти думаєш, авторе? Що ти побачив і пережив? Що хочеш мені сказати? І ось ця інтимність, делікатність кожного влучно підібраного слова викликає захват і разом із тим дивний спокій. Уся книга пронизана важливими, правильними речами, що мають місце у нашому житті, але потім, коли ти перегорнув останню сторінку, до тебе приходить спокій, а душа огортається теплом.

Історія знайомства із цієї чудовою книгою досить цікава. Автор виокремив мою скромну персону на Книжковому Арсеналі й покликав до себе. У його голосі було стільки щирості та гордості за свою книгу, стільки справжності й піднесення, наче він її вчора закінчив, а тепер представляє своєму найкращому другові, що викликало в мене беззаперечну довіру. І я ні на мить не розчарувалася у цій неймовірній книзі. Рекомендую!)

Оригінал статті на litnet.com: Кава з медом

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення