Кабінет молодого автора НСПУ запрошує фотографів та художників для оформлення альманаху

Кабінет молодого автора НСПУ запрошує фотографів та художників для оформлення альманаху

У Кабінет молодого автора НСПУ продовжує підготовку альманаху творів молодих авторів. Юлія Бережко-Камінська, секретар НСПУ по роботі з молоддю, повідомляє, що наразі до укладачів надійшло понад 350 добірок — це значно більше, ніж планувалося отримати, а тому їх опрацювання триває й досі. Імена тих, хто пройде модерацію, будуть повідомлені на інформаційних ресурсах НСПУ.

«Також ми були б раді бачити в цьому альманасі роботи молодих художників або фотографів, які б хотіли оформити книгу. На добровільних началах — для досвіду, самореалізації і поповнення резюме. Тому якщо є охочі — дайте знати ТУТ чи у приват,» — акцентувала Юлія Бережко-Камінська.

Пресслужба НСПУ

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Кабінет молодого автора НСПУ запрошує фотографів та художників для оформлення альманаху

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Пишу для себе…

Кому цікаво – заходьте на твір “Чорна грань”. Книга бере участь у конкурсі кохання не купити. Цей твір я почала писати два роки тому, але лише зараз повернулася до нього. Знаю, що успіху мені не чекати, бо…

У-сю-сю! 2

Всім добра!

Можливо, мене не правильно зрозуміли попереднього разу і видалили мій блог, але я б хотів уточнити, що я хотів написати тільки, як я люблю вас всіх і вашу творчість!)

Більше всього мені подобаються помилки

Моя боротьба

У мене є дві п’єси на букнеті “вертеп” та “коли зупинився годинник”. Вони між собою змагаються. Але маленька проблема, дуже мало коментарів. Будь ласка потрімайте своїми коментарями.

Зимовий читацький марафон – 1 день

Триває перший день Зимового читацького марафону.

І вже маємо перші результати!

 

Марко Войт прочитав 9 творів

Олена Скуловатова прочитала 8 творів

Наталія Девятко прочитала 7 творів

Лена Муррр прочитала 5 творів

 

Інка

“Кохана Пустельного Вітру”. Анонс 9 розділу

Лавина пройшла повз караван, не забравши жодного життя. А чарівники подумки святкували спільну перемогу. Зараз вони були разом, вони були єдиною силою, що не знає ворогів і підступу, силою, у якої немає минулого, і яка розсиплеться,

Перейти до блогу