Кабмін ліквідував Офіс із залучення інвестицій і Нацкомісію з питань правопису

Кабмін ліквідував Офіс із залучення інвестицій і Нацкомісію з питань правопису

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу ліквідував 33 консультативних, дорадчих та інших допоміжних органи, створених раніше урядом. Про це повідомляє ua.interfax.com.ua.

Зазначається, що на сьогодні Кабмін створив 218 допоміжних органів. Секретаріат уряду спільно з центральними органами провів аналіз їхньої діяльності та підготував пропозицію з ліквідації 33 із них, подальше функціонування яких утратило свою актуальність.

Серед ліквідованих органів: Офіс із залучення та підтримки інвестицій; Комітет із питань застосування санкцій до осіб, які підтримують і фінансують тероризм; Всеукраїнська міжвідомча рада з правової освіти населення; Міжвідомча комісія з питань популяризації України у світі; Міжвідомча комісія з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств; Міжвідомча робоча група з розробки та введення реєстру порушення прав журналістів на тимчасово окупованих територіях із 2014 року; Міжвідомча робоча група з координації антикорупційної реформи; Рада міжрегіональної згоди; Рада з відновлення та будівництва миру в Україні; Рада з питань функціонування системи охорони здоров’я; Українська національна комісія з питань правопису.

Крім того, ліквідовано сім організаційних комітетів із підготовки різних заходів, а також низку інших консультативних органів.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Кабмін ліквідував Офіс із залучення інвестицій і Нацкомісію з питань правопису

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Результати!)

Друзі, не можу з телефону завантажити картинку(((

Генератор згенерував 7 номер, тому вітаю переможницю!)

Під блогом напишіть або інстаграм, або електронну адресу))

Всіх інших прошу не засмучавати й з прийдешнім жіночим

Перше звертання до читачів

Дорогі читачі) 

Вітаю вас на своїй сторінці. Дякую кожному хто читає мою першу книгу, стежить за мною і ставить зірочки. Як для автора мені дуже приємно за кожен коментар, зірочку та підписку. Так як я лише починаю, прошу

Святкові промокоди!

Привіт, мої любі дівчата! Напередодні жіночого свята весни свої промокоди дарують відразу три любовних романи!

 Сьогодні розіграємо чотири промокоди до найромантичнішої історії кохання «До нестями»!

Три промокоди

Реальність чи видумка?

Читаю блоги і помічаю,  всі щось продають,  всі щось пропонують.  А я хочу просто поговорити.  От стільки  вже перечитала любовних історій,  що не злічити,  навіть свою написала))  а все задаюся питанням:

Зібрати уламки

Книга “Зібрати уламки”

сучасний любовний роман 

(кохання не купити, зрада, важкий вибір)

повний обсяг, безкоштовно

 

Книга “Зібрати уламки”

“Життя здається безтурботним, а майбутнє – визначеним.

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"