Кабмін ліквідував Офіс із залучення інвестицій і Нацкомісію з питань правопису

Кабмін ліквідував Офіс із залучення інвестицій і Нацкомісію з питань правопису

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу ліквідував 33 консультативних, дорадчих та інших допоміжних органи, створених раніше урядом. Про це повідомляє ua.interfax.com.ua.

Зазначається, що на сьогодні Кабмін створив 218 допоміжних органів. Секретаріат уряду спільно з центральними органами провів аналіз їхньої діяльності та підготував пропозицію з ліквідації 33 із них, подальше функціонування яких утратило свою актуальність.

Серед ліквідованих органів: Офіс із залучення та підтримки інвестицій; Комітет із питань застосування санкцій до осіб, які підтримують і фінансують тероризм; Всеукраїнська міжвідомча рада з правової освіти населення; Міжвідомча комісія з питань популяризації України у світі; Міжвідомча комісія з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств; Міжвідомча робоча група з розробки та введення реєстру порушення прав журналістів на тимчасово окупованих територіях із 2014 року; Міжвідомча робоча група з координації антикорупційної реформи; Рада міжрегіональної згоди; Рада з відновлення та будівництва миру в Україні; Рада з питань функціонування системи охорони здоров’я; Українська національна комісія з питань правопису.

Крім того, ліквідовано сім організаційних комітетів із підготовки різних заходів, а також низку інших консультативних органів.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Кабмін ліквідував Офіс із залучення інвестицій і Нацкомісію з питань правопису

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрічайте драконячу новиночку!

Нова історія з шаленими драконами, вродливими дівчатами, пригодами та небезпеками!

 “За дракона не піду!”

 Приємного читання моїм вірним читачам і новим друзям!

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"