Йо-хо-хо і всі всі всі

Йо-хо-хо і всі всі всі

Йо-хо-хо і всі всі всі

Доброго суботнього раночку, любі автори й читачі Букнету!

Краще б вам захотіти. Бо як виявилося, то досить небезпечно – залишати за спиною невтілений задум. 

Він ніби там  припадає собі тихо пилом, а насправді заважає рухатись вперед і жити на повну силу, наче чавунне ядро на нозі каторжника.

“Ви всі писали щось в дитинстві, всі, не відпирайтеся.
Нехай це був навіть шкільний переказ про бузок з примусу суворої вчительки або гидотний вимучений кривавими сльозами нарис про “Що автор хотів сказати цим твором”.
Тож муки творчості вам теж зрозумілі, мої приязні і доброзичливі, а може прискіпливі і вибагливі читачі.
Твір на оцінку кинути на півдорозі не можна.
А от твір, що пишеш після уроків для того, щоб здивувати приятелів та вилити фантазію на папір, бо тримати в собі таке несила – о, можна, ще й як.
Потім колись мати знайде цей блокнот серед сімейного листування і дитячих реліквій.
І ти все пригадаєш…
Ти трохи подорослішав, герої – ні. Скільки їм ще мучитись поза часом?
Не буде тобі спокою, поки не випустиш їх у життя з цього припалого пилюкою блокноту.”

Насправді все виявилося скоріше химерно, ніж страшно або важко. І було не схоже на підняття не впокоєного зомбі.

Хоча як вже порівнювати з таким, цей такий флешмоб стане наймімішнішим зомбі-апокаліпсисом в світі і околицях 🙂

Але ж після проведення всіх необхідних  ритуалів і маніпуляцій, як то одне пригадування, два перечитування, три фейспалми, одна ностальгічна сльоза по дитинству і канікулах, одне переосмислення і одна публікація на Букнеті (змішати,  але не збовтувати) – як сім баб пошептало.

Зник затик у написанні нового роману, поновився здоровий сон і апетит, карма засяяла, як сонечко в краплі роси, чакри задихали в унісон із чим там вони повинні дихати.

Тобто внаслідок пережитого катарсису життя налагоджується, герої  отримали свободу дій і совісті, автор – цінний досвід.

Ось що вийшло в мене Йо-хо-хо і … Піратська новела.

                                               

 

Кілька цитат для розігріву

“Бац! Мій герой поцілив лобом у бізань-мачту, перечепився об ванти, але  перед тим, як впасти з корми у розбурхані хвилі,  встиг  схопити в зуби руків’я кривого піратського меча (стоматологи – не іржати!). Руки в Артура були зайняті важкенькою скринькою з піастрами та непритомною красунею.”

 

“Чарівна полонянка третій день наводила лад в піратській печері, вже навіть  пір’ям з хвоста крикливого папуги позмітала пил, де змогла дотягтися, демонструючи при цьому привабливі вигини молодого тіла. А красень Артур все ще не виявляв ніяких непристойних намірів. Дівчина почала щось підозрювати.”

 

“Пуста скриня слугувала чудовим поплавком, Папуга вигідно вмостився зверху, клюнув Артурову руку, бо заважала вільно переступати  червоними лапами, зробив кілька па для розминки і щасливо  викрикнув тринадцять разів підряд своє улюблене “Піастрррри”

 

Долучайтеся, буде весело, химерно і карма засяє.

Запрошую перших читачів і коментаторів Iрина Мащенко (Iryna), Марі Керімей, Alex@ua,Натіко Маер (NAtiKO), а також авторів що цікавляться темою: Лана Василенко, Мар’яна Доля,  Тирса В Голові.

І всіх-всіх-всіх, хто хоче відчути себе в машині часу, виправити карму та порадувати (налякати, розсмішити, розчулити, вибісити) читачів новою гранню свого таланту.

Оригінал статті на Букнет: Йо-хо-хо і всі всі всі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"