Йо-хо-хо і всі всі всі

Йо-хо-хо і всі всі всі

Йо-хо-хо і всі всі всі

Доброго суботнього раночку, любі автори й читачі Букнету!

Краще б вам захотіти. Бо як виявилося, то досить небезпечно – залишати за спиною невтілений задум. 

Він ніби там  припадає собі тихо пилом, а насправді заважає рухатись вперед і жити на повну силу, наче чавунне ядро на нозі каторжника.

“Ви всі писали щось в дитинстві, всі, не відпирайтеся.
Нехай це був навіть шкільний переказ про бузок з примусу суворої вчительки або гидотний вимучений кривавими сльозами нарис про “Що автор хотів сказати цим твором”.
Тож муки творчості вам теж зрозумілі, мої приязні і доброзичливі, а може прискіпливі і вибагливі читачі.
Твір на оцінку кинути на півдорозі не можна.
А от твір, що пишеш після уроків для того, щоб здивувати приятелів та вилити фантазію на папір, бо тримати в собі таке несила – о, можна, ще й як.
Потім колись мати знайде цей блокнот серед сімейного листування і дитячих реліквій.
І ти все пригадаєш…
Ти трохи подорослішав, герої – ні. Скільки їм ще мучитись поза часом?
Не буде тобі спокою, поки не випустиш їх у життя з цього припалого пилюкою блокноту.”

Насправді все виявилося скоріше химерно, ніж страшно або важко. І було не схоже на підняття не впокоєного зомбі.

Хоча як вже порівнювати з таким, цей такий флешмоб стане наймімішнішим зомбі-апокаліпсисом в світі і околицях 🙂

Але ж після проведення всіх необхідних  ритуалів і маніпуляцій, як то одне пригадування, два перечитування, три фейспалми, одна ностальгічна сльоза по дитинству і канікулах, одне переосмислення і одна публікація на Букнеті (змішати,  але не збовтувати) – як сім баб пошептало.

Зник затик у написанні нового роману, поновився здоровий сон і апетит, карма засяяла, як сонечко в краплі роси, чакри задихали в унісон із чим там вони повинні дихати.

Тобто внаслідок пережитого катарсису життя налагоджується, герої  отримали свободу дій і совісті, автор – цінний досвід.

Ось що вийшло в мене Йо-хо-хо і … Піратська новела.

                                               

 

Кілька цитат для розігріву

“Бац! Мій герой поцілив лобом у бізань-мачту, перечепився об ванти, але  перед тим, як впасти з корми у розбурхані хвилі,  встиг  схопити в зуби руків’я кривого піратського меча (стоматологи – не іржати!). Руки в Артура були зайняті важкенькою скринькою з піастрами та непритомною красунею.”

 

“Чарівна полонянка третій день наводила лад в піратській печері, вже навіть  пір’ям з хвоста крикливого папуги позмітала пил, де змогла дотягтися, демонструючи при цьому привабливі вигини молодого тіла. А красень Артур все ще не виявляв ніяких непристойних намірів. Дівчина почала щось підозрювати.”

 

“Пуста скриня слугувала чудовим поплавком, Папуга вигідно вмостився зверху, клюнув Артурову руку, бо заважала вільно переступати  червоними лапами, зробив кілька па для розминки і щасливо  викрикнув тринадцять разів підряд своє улюблене “Піастрррри”

 

Долучайтеся, буде весело, химерно і карма засяє.

Запрошую перших читачів і коментаторів Iрина Мащенко (Iryna), Марі Керімей, Alex@ua,Натіко Маер (NAtiKO), а також авторів що цікавляться темою: Лана Василенко, Мар’яна Доля,  Тирса В Голові.

І всіх-всіх-всіх, хто хоче відчути себе в машині часу, виправити карму та порадувати (налякати, розсмішити, розчулити, вибісити) читачів новою гранню свого таланту.

Оригінал статті на Букнет: Йо-хо-хо і всі всі всі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"