З 8 березня! Паперова книжечка+фото)))

З 8 березня! Паперова книжечка+фото)))

З 8 березня! Паперова книжечка+фото)))

Весна — пора кохання. Подаруйте собі або своїм близьким трішечки тепла і кохання у вигляді цікавої та красивої любовної збірочки «Бо кохаю…», в яких є моє оповідання “Кохання з першого войсу”) 

Розсилка Новою поштою починаючи з завтра. 

Пишіть + в коментарях, аобо одразу на фейсбук чи інстаграм(переходь, просто клікнувши), якщо книжечка вас зацікавила .

Друзі, гарного вам настрою та цікавих книг! В кожній книжечці напишу індивідуальне побажання від себе зі святом!

 

ЦИТАТА:

А мені… От мені непотрібно було спілкування, окрім як з ним. Я вважала, що все інше — пусте. З Настом же мені було цікаво, аж надто цікаво. І від цього було навіть страшно. А тим часом моєю ідеєю фікс стало дізнатися, як його звуть. Мені здавалося, що якщо ми перейдемо цей рубіж, то станемо ще ближчими одне до одного. Спочатку я підозрювала, що він і є той самий Сергій, що відправляв мені книжку. Але ж і Ліна, і він сам запевнювали мене, що це не так. Я навіть гуглила те ім’я та прізвище, знайшла цікаві дані, але все одно облишила те все врешті-решт. Чи боялася я, що якщо ми зустрінемось, то хтось із нас розчарується і весь цей флер спаде? Так, боялася. Мене трусило від страху, коли я задумувалася над тим, що він може в мені розчаруватися отак просто…. Щодо себе я вже була впевнена. Я любила його, і мені було абсолютно неважливо, який він на вигляд, чи на скільки років старший за мене.

 “Кохання з першого войсу” Сметаніна Анфіса/Холод Влада

 

Якщо вас зацікавила книжка – пишіть у фейсбук/інстаграм або в коментарі! Перша відправка вже завтра!

 

З 8 березня, дівчата, будьте щасливими та коханими!

 

 

Оригінал статті на Букнет: З 8 березня! Паперова книжечка+фото)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"