Меню

З якою книгою бачите себе в дзеркалі Яцрес?)

Букнет З якою книгою бачите себе в дзеркалі Яцрес?)

З якою книгою бачите себе в дзеркалі Яцрес?)

Вітаю, літнетівці ♥

Хтось хоче потрапити на одну полицю зі Стівеном Кінгом, мріє про власну “Пісню льоду і полум’я”, планує змусити посунутися Е. Л. Джеймс і її “Відтінки” , написати щось автобіографічне або взагалі виділити сторінок чотириста на історію про свого улюбленого кота… Словом, варіанти можна до кінця життя вигадувати. 

Я ж, як людина, бажання писати якої суттєво зміцнила творчість Роулінг, вже багато років мрію створити свій власний магічний (фантастичний, незвичний…) світ. Тільки не щось там примітивне, а з розмахом, як у Джоан (ну, або як у Хеннена). Коротше, додідька я хочу. 

Як зараз пам’ятаю себе восьмирічну, яка читає “Гаррі Поттер і таємна кімната”. В якийсь момент я подумала щось на кшталт “от би вирости і написати щось так само крутезне, щоб у всіх подих перехоплювало, як оце в мене зараз”. Що головне, то це те, що я тоді навіть мало що знала про славу Роулінг і весь цей ажіотаж навколо її книг. Моє бажання народилося зі звичайного захоплення історією, яку читаю. Тому на питання “чому ти пишеш?” я б відповіла: “бо хочу дарувати емоції” (звісно, причин більше, але ця приходить на думку першою).

І хто б міг подумати, враховуючи, що все, що в мене написане на даний момент, переважно далеке від фантастики й фентезі… Звісно, я люблю всі свої твори і не шкодую, що написала їх, але роки йдуть, а ота дитяча мрія продовжує жити і час від часу тілінькати, як дзвіночок десь у думках, нагадуючи про себе.

 

До слова, коли вже почала, то поставлю питаннячко до тих, хто читав “Стара жінка-контролер” (а хто не читав, того запрошую до себе на гостину☺).

Як ви дивитеся на перетворення цього твору у повноцінний фантастичний роман? 

Зараз це радше таке собі життєве оповіданнячко з елементами фантастики, написане з ракурсу звичайної людини, головної героїні Ані. Я ж хочу розповісти історію з дзвіниці контролерки. Тобто пояснити, хто вона, чим займається, звідки взялася, чому, маючи стільки можливостей, по телефону справи обговорює (як писали мені в коментарях). Ну, і звісно написати її історію життя та, можливо, історії тих, кому вона допомогла, але вже подати їх другорядно, а не в якості основних. 

Як вам така ідея?)

 

Цілуночки,

Як завжди ваша НЕ лаконічна Торі

Оригінал статті на litnet.com: З якою книгою бачите себе в дзеркалі Яцрес?)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення