З України в РФ хотіли незаконно вивезти 275 книжок про Гаррі Поттера

З України в РФ хотіли незаконно вивезти 275 книжок про Гаррі Поттера

Двоє українців спробували незаконно вивезти з території України на територію Російської Федерації 275 книжок про Гаррі Поттера. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

 

Незаконне переміщення через українсько-російський кордон книжок припинили військовослужбовці відділу «Веселе» Харківського загону.

 

«Випереджувальну інформацію про можливе незаконне переміщення товарів отримав дільничний інспектор прикордонників. На напрямок можливого руху порушників було виставлено прикордонний наряд, який неподалік населеного пункту Борисівка зупинив для перевірки «ВАЗ-2121»», – йдеться в повідомленні.

 

 

За інформацією ДПСУ, в автомобілі перебували двоє громадян України, які перевозили майже три сотні книжок, а також три турбіни до тракторної техніки. Правоохоронці встановили, що чоловіки проживають у Харкові і за грошову винагороду у $200 кожному погодилися незаконно перемістити з території України на територію Росії 275 книжок про Гаррі Поттера та запчастини до тракторів.

 

На порушників склали адмінматеріали за спробу незаконного перетинання кордону, рішення за якими винесе суд.

 

Книжки, попередньо оцінені у 80 тис. грн, та запчастини передадуть правоохоронним органам.

 

Нещодавно ми повідомляли, що з України намагалися вивезти одне з останніх прижиттєвих видань «Кобзаря».

Оригінал статті на Suspilne: З України в РФ хотіли незаконно вивезти 275 книжок про Гаррі Поттера

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

7 промокодів – 2 умови ♥️ “КІлерша”

Привіт

У мене назбиралося 7 промокодів для безкоштовного читання книги КІЛЕРША

Це друга книга із циклу “Цукерочка”. Першою стала Тренер і мої 107. Їх можна читати як і разом, так і по окремості, але щоб краще зрозуміти

А давайте обирати промокоди?

Вітання. Сьогодні платною стала ще одна моя книжка. Відразу хочу подякувати всім тим хто мене підтримує та купує мої твори. А також незабуває писати шикарні, мотивуючі коментарі від яких я усміхаюсь ще місяць. Мені б хотілося

Президент підписав указ про призначення стипендій молодим письменникам

Володимир зеленський підписав указ про призначення стипендій президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрад

Дозвольте собі солодке зваблення

Дозвольте собі бути звабленою “Дамським Звабником”.

Дозвольте собі солодке зваблення

Дозвольте собі бути звабленою “Дамським Звабником”.

Перейти до блогу