Меню

З тільки що прочитаного: Тетяна Гудима

Букнет З тільки що прочитаного: Тетяна Гудима

З тільки що прочитаного: Тетяна Гудима

Знову вирішила одягнути свою мантію літературного критика)) Правда, цього разу хочу поділитися враженнями про творчість нашої колеги – автора Litnet Тетяни Гудими, оповідання якої “Вулиця трояндова” сьогодні дочитала.

Окремо про героїв – це саме той випадок, про який я сьогодні писала у нашій авторській групі – щодо “ідеальних” героїв, які  так подобаються читачу. В даному випадку я й сама переконалася – так, це працює. Тут фактично немає негативних персонажів. Усі по-своєму визначні,  привабливі, сильні особистості. Хтось може сказати – ну це казка, в житті так не буває… Може, й не буває, але іноді усім хочеться трохи дива)) Хоча б на той короткий час, поки читаєш книгу.

Ще дуже сподобалася майстерність автора у описах деталей – пейзажі, інтер’єри тощо – усе було переді мною, ніби на кіноекрані, може, через те, що я візуал, мені не доводилося напружувати уяву, щоб “побачити” того чи іншого героя – їхні портрети, як зовнішні, так і психологічні, теж детально прописані в творі. Одним словом, прочитала із задоволенням.

Але ще більше сподобалося невелике оповідання “Вулиця трояндова”, про яке я згадала на початку свого відгуку. Мені завжди дуже лягали на душу екскурси в минуле, а ще як дія відбувається в нашій Україні, у такому мальовничому місті, як Чернівці,  ще й твір має романтичний характер, то повз нього я не змогла пройти. Дуже “атмосферна”, легко, емоційно написана історія, з гарною мовою, мимоволі починаєш співчувати персонажам і вболівати за них.

Дякую авторці за такі достойні роботи та, звичайно ж, рекомендую обидві книги: “Норткерр”

та “Вулиця трояндова”

 

 

Оригінал статті на litnet.com: З тільки що прочитаного: Тетяна Гудима

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення