Меню

З нещодавно прочитаного: Лорен Олівер

Букнет З нещодавно прочитаного:  Лорен Олівер

З нещодавно прочитаного: Лорен Олівер

У мене в різних групах  накопичилося чимало відгуків про прочитані книги, от вирішила трішки попереносити їх сюди, можливо, комусь буде цікаво.

Як ви вже, мабуть, зрозуміли з моїх відгуків, я люблю гостросюжетні, “психологічні” книги, часом з невеликим нахилом у бік детективу, іноді – з елементами трилера, або ж містики чи фантастики)) Роман “Поки я не впала” американської письменниці Лорен Олівер належить саме до таких. Ця книга була видана в 2010 році та увійшла в список бестселлерів від The New York Times. А торік за її мотивами було знято фільм ( правда, я його не бачила).

З перших сторінок історія трохи нагадала мені відомий сюжет “Дня сурка”. Головна героїня – старшокласниця Саманта проживає свій звичайний день, який виявляється не зовсім звичайним, тому що в кінці кінців дівчина помирає. Але наступного ранку ( вірніше того самого ранку) прокидається знову, вже пам’ятаючи про те, що відбулося, і що її чекає…

Сюжет цікавий, герої змушують замислитися над такими проблемами молоді і підлітків як “популярні” хлопці та дівчата і “ізгої”, перше кохання, стосунки в сім’ї тощо.
І, звичайно ж, читаючи різні варіанти одного і того ж дня головної героїні, поняття не маєш, чим власне закінчиться уся історія. Чи буде хепі-енд? Не скажу, дізнаєтеся самі, як прочитаєте))

 

Оригінал статті на litnet.com: З нещодавно прочитаного: Лорен Олівер

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення