Меню

З моєї бібліотеки на Litnet

Букнет З моєї бібліотеки на Litnet

З моєї бібліотеки на Litnet

Хочу поділитися кількома книгами зі своєї бібліотеки, по них можна добре визначити мої читацькі уподобання:

  Senja Aleksandra 

Ця книга вже завершена автором, але я її ще трішки не дочитала. Не можу віднести твір до якогось одного жанру –  тут і фантастика, і фентезі, і містика, що переплелися дуже органічно.  Всім, хто полюбляє незвичайні пригоди, казкових героїв, хто цікавиться скандинавськими казками та легендами ( події тут відбуваються у Норвегії) – рекомендую обов’язково відкрити для себе цю повість, ви не пожалкуєте!

Про велетів і людей 

Олаф Фалко

Дуже цікавий твір у жанрі фентезі, з незвичайними персонажами, оригінальним сюжетом, отримала масу задоволення, читаючи його початок.  Хочеться відзначити  яскраву,  багату українську мову,  подобається, коли автор створює фантастичний світ на нашому, українському підгрунті.

“Раб. Чужий біль”    

Нідейла Нельте

Це вже фантастичний твір, дія якого відбувається на іншій планеті.  Також прочитала початок, книга ще в процесі. Але,  незважаючи на те, що лише здогадуюся, як будуть розвиватися події далі, вже починаю вболівати за головних героїв. Історія цікава і досить філософська.

Це ще не все з того, що я почала читати, далі буде))

 

 

 

 

Оригінал статті на litnet.com: З моєї бібліотеки на Litnet

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення