З Миколаєм!

З Миколаєм!

З Миколаєм!

Не знаю. як у вас, а з моїм Миколаєм завжди трапляються всілякі пригоди. От і сьогодні таке було…

А завмирати було від чого. На височенькій барикаді із зимових капців поважно валявся кіт. В одній лапі він тримав транспарант зі словами “Добро пожалувати!”, другою вітально запрошував Миколая заходити. Рудий нахаба на повні котячі легені горланив святкову кото-миколайчикову пісню “Миколай, Миколай, кота мнясом пригощай!”.

– Цить, тихіше, будь ласка, – прошепотів, відмерши, Миколай. – Я прийшов до твоїх дволапих з подарунками. Пропусти мене.

– Здоров, здоров, бородатий, – весело мнявкнув кіт. – Давно не бачилися – цілий рік! Жалуй добро – і проходь, хто тебе тримає…

Котяра ще раз зробив запрошувальний жест лапою і з новою силою загорланив:

– Миколай, Миколай, кота мнясом пригощай!

– Ну май совість, коте! – прохально заглянув котяці в очі Миколай. – Я не запасся м’ясом – якось з голови вилетіло… З подарунками для твоїх дволапих так закрутився, що світа білого не бачив…

– Я? Совість? – зробив вуха майданчиком кіт. – Ти з ким це торгуєшся, Миколаю? Моїми дволаписками він прикривається… А про мняу хто подумає!?

Котисько грізно підвівся на барикаді, аж захиталися високі черевики зі шнурівкою на товстелезній підошві й дзенькнула ложка для взуття. Розпушивши хвоста, рудий розбійник відкинув транспарант, взяв лапи в боки і посунув на Миколая…

А що було далі – читайте тут. 

З Миколаєм! 🙂

 

 

Оригінал статті на Букнет: З Миколаєм!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До уваги читачів, авторів-початківців й не тільки!

Допоможете мені – допоможу Вам;) 

Гадаю, багатьом на сайті відомо, як важливо авторам-новачкам знати, що думають читачі з приводу їхніх творів, бо ж тільки таким чином можна з’ясувати, як діяти далі, аби твір набрав популярність.

Любителям історичних романів

Друзі, хочу запросити всіх читачів, котрі полюбляють книги історичної тематики, але для яких у той же час важливо, щоб твори були динамічні і  не нудні – зазирнути на сторінки мого роману “Тисячу років тому”

Хочу

Троянда кохання. Новинка 2021

Перший анонс у 2021 році!

Пропоную одразу перейти до суті))

Прем’єра нової книги у 2021 році вібудеться 24 лютого

Назва: “Троянда кохання” (троянда тут не просто так, а чому дізнаєтеся читавши книгу;)

Жанри: сучасна

Роздуми про 69

Коротше, моя цифіра, магічні 69 з усіх сторін)) зникла))

Я вже, грішним ділом, подумав на мене злі божества анафему наслали. 69 зі мною були ледь не пів року)) дякую вам всім сердешно.

Так от я ж давай мозковий штурм і вийшло

Помер відомий поет та графік Роман Садловський

У Львові на 57-му році життя помер Роман Садловський, український поет та графік, учасник літературного угруповання «ЛуГоСад». про це повідомила на Facebook дружина його брата Юрія Маріа

Перейти до блогу