Зустрічаєм Афродіту!

Зустрічаєм Афродіту!

Зустрічаєм Афродіту!

Любі мої. Довго не могла визначитись з головною героїнею містичного роману “Афродіта народжена Смертю”.

Зараз пропоную прочитати опис з книги, а вже потім подивитися на те, що в нас вийшло))))

Я повільно почала піднімати голову (Поява ж повинна бути красивою та ефектною), відкидаючи довге вогняне волосся назад, яке розсіювало жовті відблиски. Моє тіло почало вирівнюватись поступово відкриваючи глядачам всі мої принади.

Я опустила тендітні руки до низу показуючи їх погляду своє тіло. Затримала їх на животі, а потім повільно опустила вздовж тулуба.

Вони побачили соковиті груди з набухлими пипками, які ледь приховувала тканина. Груди немов дивилися прямо на моїх глядачів наче друга пара очей, хоча очі мої заплющені. Вони були невеликого розміру, але спокусливо ворушились під дією помаху рук.

 

Я відчувала палкий погляд цих двох Богів й їхню хіть. Невже я змогла викликати враження в цих безсмертних володарів світу!? Отже, якщо вони так на мене відреагували, тоді смертні взагалі втратять розум!

Потім Боги побачили тоненьку талію, яка переходила в округлі стегна. Нарешті довгі ноги з маленькими тонкими ступнями.

Я повільно підняла голову продовжуючи показувати їм їх створіння. Лебедина шия, тонке загострене підборіддя, губи вишневого відтінку, які з сердечка перетворились в пухкенькі губки бантики, кутики яких були розміщені не надто близько візуально збільшуючи їх.

На моїх устах залишився ледь помітний контур, який при повному їх стисканні перетворювався в сердечко.

Ніжна біла шкіра, рожеві щічки, невисоке чоло й довгі вії.

Я по ходу ще та красуня! Смерть з Аідом добре попрацювали. Тепер вважати Аіда своїм батьком? Ні, не справедливо! Я б хотіла отримати його в колекцію підкорених чоловічих сердець. Адже, я створена для спокуси чоловіків.

В той момент я ще не знала свою силу й не розуміла для чого насправді мене створили.
Я відчувала, що трійця затамувала подих й чекає на мій погляд. Я вирішила не мучити їх та розплющила очі.

Коли я їх розплющила, то червона хмара двох мечів з’явилася перед глядачами, а потім перетворилася в райдужки фіолетового кольорову. Якщо уважно роздивитися то вони мали ледь помітну форму квітки…

 

Ну, що ж!!!! Зустрічайте нашу красуню. Сподіваюсь вона не залишить вас байдужими, як і моїх персонажів!))))

 

Як Вам? Чекаю відповідей.))))

Щиро Ваша Натіко Маер (NAtiKO)

P.S. Рома Аріведерчі ти мене надихнув зробити цю візуалізацію. Дякую! Спеціально для тебе (сподіваюсь вона не гірше Керрі Енн Мосс))))

Оригінал статті на Букнет: Зустрічаєм Афродіту!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"