Меню

Зустрічають по обкладинці?!

Букнет Зустрічають по обкладинці?!

Зустрічають по обкладинці?!

“Зустрічають по обкладинці” не оригінальна істина звучить саме так. Яким шляхом піти в представленні свого твору широкій публіці? Використовувати фотобанки: платні і безплатні; нагугліть, і взяти відповідну картинку – не порушуючи авторського права – додавши в графічному редакторі назву. А може впоратися самому, з нуля? Адже оригінальному твору потрібна оригінальна обкладинка, здатна прямо сказати вашому читачеві: я не така як всі, візьми мене.

Моя перша обкладинка до збірки російськомовних оповідань «Город истоирий». Ідея обкладинки це підкреслити назву і показати взаємозв’язок історій, що всі вони відбуваються в місті. Стиль обкладинки мінімалізм. Технічно процес створення виглядав так: Я взяв аркуш формату А4, зігнув його кілька разів, так щоб вийшло 12 клітинок, по кількості літер в назві. Сфотографував. Відкрив фото в графічному редакторі (в даному випадку CorelDRAW), наклав літери, вибравши відповідний шрифт і додав свою родзинку у вигляді свого логотипу. Наклав елемент «куточок», для інтриги, натяк, що там всередині щось цікаве. Погрався з кольорами і вуаля обкладинка готова. Вийшло доволі сучасно.

Ідея другої обкладинки до збірки «Прозікі & Новелікі» це гра образів і відповідність назві. Фрукти це оповідання, а ваза це сам збірник. Адже головні герої в оповіданнях це речі і предмети, що оточують нас.

Ідея для обкладинки до «Невісторіі», прийшла спонтанно, тому що спочатку були інші варіанти. Я хотів показати двох головних героїв візуально привідкривши сюжет. Дві минаючі сірі смуги (як відомо сірий колір, колір невизначеності) підкреслюють окрему оповідь двох доль і також побудову тексту. Все це об’єднує червоний фоновий колір – прямий натяк на драматизм історії.

Це вже обкладинка до моєї наступної збірки «FUTURESHOCK».

Як бачите, я не дотримуюся певного візуального стилю. Для мене обкладинка це інтуітивний процес, де на початку я задаю вхідні параметри, а далі вже керує магія)). Я раджу всім, хоч раз побувати феєю-кравчинею для своїх попелюшок.

«Ідеальних обкладинок – не існує» не пам’ятаю вже хто сказав, але я повністю погоджуся з цим твердженням. З цілою низкою класичних канонів оформлення книг, існує мода з її трендами. Дізнатися про них можна з інтернету, вгамувавши свій інтерес, якщо він з’явиться у вас після прочитання мого блогу.

Наприклад тут, можна дізнатися про кращі книжкові обкладинки 2017 року:

Дякую за увагу і коментарі, та поділіться своїм досвідом по цій темі…

Оригінал статті на litnet.com: Зустрічають по обкладинці?!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення