Меню

Зустрічайте новинку!

Букнет Зустрічайте новинку!

Зустрічайте новинку!

Друзі, хочу познайомити вас із своїм новим твором. “Сміттяр” – це дещо експериментальна робота для мене, тому що належить до жанру, який мені дуже подобається, але ще в ньому не доводилося пробувати свої сили – а саме, фантастики.  Цей задум зрів у мене вже давно, та поштовхом до того, щоб розпочати над ним роботу, стала нещодавня дискусія про те, що на Літнеті забагато творів  для жіноцтва і про жінок, і навіть в жанрах “Фантастика” та “Детектив” домінують любовні історії)) Деякою мірою, це справді так, і все ж захотілося довести, що можливі й інші варіанти.

Про що цей роман? Я б сказала, що вирішила спробувати написати антиутопію – зображення  небезпечних наслідків, пов’язаних з експериментами над людством задля його «поліпшення», певних, часто принадливих соціальних ідеалів.

Кажуть, усе нове – це добре забуте старе. У Давній Індії суспільство ділилося на касти, а в недалекому майбутньому усе людство розшарувалося на чотири соціальні класи. Представники кожного класу живуть у спеціально відведених для них районах і практично  не спілкуються поміж собою. І легше зірку дістати з неба, ніж представнику найнижчого класу “Ч” потрапити в середовище еліти. Але герою моєї розповіді Еріку це вдається. Подібно персонажу роману Марка Твена “Принц і жебрак”,  він міняється своїм місцем у суспільстві з Тедом – представником  найвищого класу “Е”. До чого це може призвести? Скоро дізнаєтеся))

Перший розділ уже на сайті :  https://litnet.com/uk/book/smttyar-b155659

Оригінал статті на litnet.com: Зустрічайте новинку!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення