Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії

Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії

Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії

Новий розділ історії “ТРЕТІМ БУДЕШ” уже на Букнеті – “Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії”

Читаємо, як відчайдушна потреба дає змогу швидко провести Коханого від бажання прикопати до бажання одружитися і землю рити в пошуках доказів, потрібних нашій дівчині.

А де одруження, там і майбутня свекруха.

І вона значно небезпечніша, ніж її золотий хлопчик.

“Треба зосередитись. Бо я все ще не в собі й підвисаю. Так можна налаштувати її проти себе. І як тоді тут щось шукати?

Не уявляю, що вона зі мною зробить, якщо тільки запідозрить, що я шукаю компромат на її коханого чахлика з золотими зубами.

Тому видихаю, мило посміхаюся, підіймаю очі й привітно всміхаюся цій Валькірію на пенсії.

І зустрічаю погляд, що прошиває мене наскрізь”

Для дівчини це все досі якась захоплива гра, де треба вразити Макса своїми досягненнями й де колишній коханий – пішак, а не жива людина. Його не важко взяти під контроль, бо він не дуже розумний, і у них з дівчиною спільні цілі – покарати тих, хто підлаштував аварію. А в наступному розділі дівчині треба мати справу з матір’ю колишнього. Це складніше.

 

 

Друзі, щиро радію, що нас все більше, що ви ділитеся почуттями й думками про історію кохання нашої відчайдушної дівчинки та Макса, героя невидимої війни зі злом.

Дякую за вподобайки й нагороди, а кава від вас найсмачніша!

Всі хто любить захопливі історії про кохання і долання перешкод на шляху до хепіенду –  приєднуйтесь, у нас приємно й цікаво.

ВСІ ТВОРИ АВТОРА ТУТ

Оригінал статті на Букнет: Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"