Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії

Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії

Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії

Новий розділ історії “ТРЕТІМ БУДЕШ” уже на Букнеті – “Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії”

Читаємо, як відчайдушна потреба дає змогу швидко провести Коханого від бажання прикопати до бажання одружитися і землю рити в пошуках доказів, потрібних нашій дівчині.

А де одруження, там і майбутня свекруха.

І вона значно небезпечніша, ніж її золотий хлопчик.

“Треба зосередитись. Бо я все ще не в собі й підвисаю. Так можна налаштувати її проти себе. І як тоді тут щось шукати?

Не уявляю, що вона зі мною зробить, якщо тільки запідозрить, що я шукаю компромат на її коханого чахлика з золотими зубами.

Тому видихаю, мило посміхаюся, підіймаю очі й привітно всміхаюся цій Валькірію на пенсії.

І зустрічаю погляд, що прошиває мене наскрізь”

Для дівчини це все досі якась захоплива гра, де треба вразити Макса своїми досягненнями й де колишній коханий – пішак, а не жива людина. Його не важко взяти під контроль, бо він не дуже розумний, і у них з дівчиною спільні цілі – покарати тих, хто підлаштував аварію. А в наступному розділі дівчині треба мати справу з матір’ю колишнього. Це складніше.

 

 

Друзі, щиро радію, що нас все більше, що ви ділитеся почуттями й думками про історію кохання нашої відчайдушної дівчинки та Макса, героя невидимої війни зі злом.

Дякую за вподобайки й нагороди, а кава від вас найсмачніша!

Всі хто любить захопливі історії про кохання і долання перешкод на шляху до хепіенду –  приєднуйтесь, у нас приємно й цікаво.

ВСІ ТВОРИ АВТОРА ТУТ

Оригінал статті на Букнет: Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідження

Згідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр

В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»

В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.

Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"