Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії

Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії

Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії

Новий розділ історії “ТРЕТІМ БУДЕШ” уже на Букнеті – “Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії”

Читаємо, як відчайдушна потреба дає змогу швидко провести Коханого від бажання прикопати до бажання одружитися і землю рити в пошуках доказів, потрібних нашій дівчині.

А де одруження, там і майбутня свекруха.

І вона значно небезпечніша, ніж її золотий хлопчик.

“Треба зосередитись. Бо я все ще не в собі й підвисаю. Так можна налаштувати її проти себе. І як тоді тут щось шукати?

Не уявляю, що вона зі мною зробить, якщо тільки запідозрить, що я шукаю компромат на її коханого чахлика з золотими зубами.

Тому видихаю, мило посміхаюся, підіймаю очі й привітно всміхаюся цій Валькірію на пенсії.

І зустрічаю погляд, що прошиває мене наскрізь”

Для дівчини це все досі якась захоплива гра, де треба вразити Макса своїми досягненнями й де колишній коханий – пішак, а не жива людина. Його не важко взяти під контроль, бо він не дуже розумний, і у них з дівчиною спільні цілі – покарати тих, хто підлаштував аварію. А в наступному розділі дівчині треба мати справу з матір’ю колишнього. Це складніше.

 

 

Друзі, щиро радію, що нас все більше, що ви ділитеся почуттями й думками про історію кохання нашої відчайдушної дівчинки та Макса, героя невидимої війни зі злом.

Дякую за вподобайки й нагороди, а кава від вас найсмачніша!

Всі хто любить захопливі історії про кохання і долання перешкод на шляху до хепіенду –  приєднуйтесь, у нас приємно й цікаво.

ВСІ ТВОРИ АВТОРА ТУТ

Оригінал статті на Букнет: Золотий хлопчик і Валькірія на пенсії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"