Меню

Знижка!!!

Букнет Знижка!!!

Знижка!!!

Доброго вечора, милі читачі!

Але насамперед я хочу висловити безмежну подяку всім, хто придбав підписку на мій роман. Ваша підтримка і віра в мене – моя нагорода, моє щастя, моє натхнення! Дякую, що ви є!!!

А тепер новина для тих, хто чекав на обіцяну знижку!

Вже завтра, 21.11, у переддень завершення дилогії “Королівство у спадок: нагорода чи покарання”, увесь день на підписку другої останньої книги дилогії діятиме максимально велика з можливих за її ціною знижка – 14%! 

Це остання можливість придбати роман настільки дешевше, тому що коли він увійде в продаж, коштуватиме дорожче! Поспішайте, не прогавте свій шанс, навіть якщо ви ще недочитали першу книгу дилогії! 

Нагадую, що перша книга безкоштовно!

Анотація до книги “Королівство у спадок: нагорода чи покарання. Книга 2”

Бути молодою королевою нелегко. Радники примушують до небажаного шлюбу, вороги невтомно плетуть інтриги. І навіть той, кому я довірила свою безпеку і подарувала серце, опинився перед вибором: моє життя або його сестри. Тепер лише залишається вірити у силу кохання і сподіватися, що вона захистить нас від фатальних помилок і допоможе пройти крізь перешкоди і труднощі.

До книги

Оригінал статті на litnet.com: Знижка!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення