Знижка 25% “Я не люблю каву”

Знижка 25% “Я не люблю каву”

Знижка 25% “Я не люблю каву”

Чи любите ви чай так, як любить героїня мого роману? У неї вдома ціла шафка з різними сортами чаю, бо каву вона терпіти не може. А ще їй пощастило в нетрях Америки скуштувати справжній український борщ і вареники. Якщо зацікавилися, яким чином це можливо, запрошую до знайомства з героїнею роману, в якому все почалося зі щасливого кохання до таємничого чоловіка, а закінчилося… 

Анотація: 

Його ім’я – Кріс. Зухвалий, безсоромно привабливий, він вибухнув в епіцентрі мого спокійного, розміреного буття, розповсюджуючи хвилі нестримної енергії, пристрасті і спокуси. Увірвався в моє життя, мов торнадо, перевернув його догори дригом, закрутив ураганом і щез, залишивши мене в розпачі і з пустелею в серці. Все, що мені про нього було відомо, – місто. Місто, в яке я за жодних обставин не збиралася повертатися. Але обставини змінилися.

У тексті є:

– адекватна героїня;

– таємниця;

– кохання і пристрасть;

– загадковий чоловік;

– шокуючий поворот;

– борщ.

Традиційно кілька цитат:

 

Я обробила подряпину (нічого серйозного там не було), заклеїла пластирем і відступила на крок назад, оцінюючи свою роботу.

– Дякую, – сказав він, забираючи у мене аптечку.

Я почувалася ніяково і ляпнула:

– То ви не заявите на мене у поліцію?

Він широко посміхнувся.

І я пропала.

Не буває, от не буває таких усмішок. Ні в житті, ні в кіно не бачила такої зносячої дах усмішки.

– А повинен?

***

– Ми живемо у світі, де люди перестали дивитися вгору, бачити красу навколо себе. Життя зводиться лише до примітивних речей: їсти, пити, спати, добувати гроші. Який сенс у такому існуванні? Поглянь на небо, – замріяно сказала я. – Хіба такі зорі побачиш у мегаполісі?

– Так, – погодився Кріс, але боковим зором я бачила, що дивиться він не на небо.

Моє серце забилося частіше. Вже вкотре за сьогодні. Я відчула, як наші пальці поруч переплелися, залунала повільна музика. Невідомий мені виконавець співав: “Поки смерть не розлучить нас, я збережу цей біль живим…”. Звуки розліталися навкруги, наче кола на воді, хвилюючи, створюючи нереальну романтичну атмосферу. 

– Це фільм?

– Це життя, – відгукнувся чоловік.

Я повернула голову і зустріла блакитний погляд. Щось було в цих глибоких очах, якийсь затаєний смуток на дні чорних зіниць, щось ретельно приховане. А потім Кріс посміхнувся – і все зникло.

***

 

Кріс кинувся до дівчини і встиг підхопити її рівно тоді, коли я випустила.

– Енні! – він затис її обличчя пальцями, заглядаючи до відкритого рота. – Енні? Чуєш мене? Що ти приймала? Кажи!

Але дівчина вже була не в стані видати хоч слово. З її горлянки виривалися тільки хрипи.

– Енні… – прошепотіла я шокована. Шокована – не дуже відповідне слово. У мене було відчуття, ніби мене вгатили по голові щонайменше бетонним блоком, а потім зверху заколотили кришку труни. Пташка, яка воскресає з попелу, а поруч напис “Енні” на чоловічому плечі.

Кріс підхопив дівчину на руки. Місця було замало, і її брудні чоботи відбилися на моєму одязі, коли він проносив її повз. Погляди наші знову перетнулися на невловиму мить. Далі я діяла на одних інстинктах, тобто просто пішла за ними. Не думаючи, не ставлячи питань, не уявляючи, де закінчилася межа, яку я щойно перетнула.

Швидко обігнала їх і розштовхувала танцюючий натовп, щоб не заважали.

Вже на виході набрала 911.

 

Приємного читання, мої дорогі читачі! Дякую за вашу підтримку!

Щиро ваша Ліна Алекс

Оригінал статті на Букнет: Знижка 25% “Я не люблю каву”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Флешмоб “Це і моя війна”

Я вирішила відновити свій допис, який було видалено ( сподіваюся, помилково). Також у список будуть додані всі твори учасників флешмобу, у тому числі й ті, яких зараз немає на сайті. Але, можливо, автори матимуть бажання

Остання знижка на “Я тобі не крихітка!”

Любі друзі! Самій не віриться, але моя перша на Букнеті передплата – сучасний міський роман Я тобі не крихітка! – добігає кінця! Уже зовсім скоро ви дізнаєтесь фінал історії. І тому сьогоднішня знижка на цю книжку буде останньою,

В гостях у Анни Канич

Львівська обласна організація Національної спілки письменників України започаткувала нову традицію — провідувати з квітами і теплим вітальним словом від спілчанського товариства уродинників-старійшин.

В Україні зареєстрували петицію, щоб забрати совєтський напис з могили Лесі Українки

В Україні просять реконструювати меморіал Лесі Українки та родини Косачів на Байковому цвинтарі в Києві й усунути совєцький напис на могилі Лариси Косач із фрагментом некрологу, опублік

Всім проміків!

Зараз буде роздача проміків від мене, багато візуалізацій та інших веселих картинок, тож запрошую. Заходьте буде весело, пзнавально та дууууууууууже цікавезно й головне корисно.

Що відбувається? Спроба пояснити мою позицію,

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"