Знижка 20% – “Інший світ. Куди ж стільки?”

Знижка 20% – “Інший світ. Куди ж стільки?”

Знижка 20% – “Інший світ. Куди ж стільки?”

Дорогі читачі!

“Інший світ. Куди ж стільки?”

Анотація:

Всі біди від красивих чоловіків! – думала Віолетта падаючи з обриву. Проклинаючи все на світі і обіцяючи собі більше ніколи не дивитися в їх сторону, а то вона сама собі очі видряпає! Але, на жаль, врятуватися вона точно не зможе, добре буде якщо взагалі знайдуть і відшкребуть!
Прийшла вона в себе на холодній підлозі в іншому світі. Виявилася провідником, який живить магією інших. І якби на цьому все закінчилося, але ні! Їй потрібно подивитися і вибрати собі двох чоловіків, яких вона буде насичувати магією.
Але чи так все просто, як здається?

 

Уривок:

– А можна відмовитися?
– Від чого? – Не зовсім зрозумів Обрейн, вже починаючи перебирати папери у себе на столі в пошуках договору.
– Від місії провідника …
– Ти звичайно маєш право відмовитися. – Кивнув демон, а після посміхнувся, від чого його шрам спотворився уздовж щоки. – Але я б не радив. Після того, як ти відмовишся, на тебе почнеться полювання.
– Полювання? – Втиснувшись в спинку стільця, перепитала Віолета. У неї в голові вже почали вимальовуватися картинки, де її на вечерю їдять гобліни або розбирають на молекули ельфи. Не обійшлося і без картинки, де перевертні замість дичини бігають за нею. А вона, зачіпившись за якийсь сучок, як за сценарієм фільму жахів падає і її наздоганяє роззявлена ​​паща з капаючою слиною. Тут же в голові спливла думка, що є ж ще дракони, але додумати вона не встигла …
– Це я образно, але повір сховатися від майбутніх магів, які будуть плекати надію, що саме ти зможеш, стати їх провідником, не вийде. Так що моя тобі рада дівчинко, не гарячкуй, а краще подумай добре і почитай договір. – Відрізав демон і в його очах спалахнуло яскраве червоне полум’я, від якого Віолетта готова була підписати все, що завгодно, навіть не подивившись.

Приємного читання!

З любов’ю Тетяна Барматті!

Оригінал статті на Букнет: Знижка 20% – “Інший світ. Куди ж стільки?”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"