Знижка 15 % – “Інший світ. Куди ж стільки?”

Знижка 15 % – “Інший світ. Куди ж стільки?”

Знижка 15 % – “Інший світ. Куди ж стільки?”

Дорогі читачі!

“Інший світ. Куди ж стільки?”

Анотація:

Всі біди від красивих чоловіків! – думала Віолетта падаючи з обриву. Проклинаючи все на світі і обіцяючи собі більше ніколи не дивитися в їх сторону, а то вона сама собі очі видряпає! Але, на жаль, врятуватися вона точно не зможе, добре буде якщо взагалі знайдуть і відшкребуть!
Прийшла вона в себе на холодній підлозі в іншому світі. Виявилася провідником, який живить магією інших. І якби на цьому все закінчилося, але ні! Їй потрібно подивитися і вибрати собі двох чоловіків, яких вона буде насичувати магією.
Але чи так все просто, як здається?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Уривок:

– А можна відмовитися?
– Від чого? – Не зовсім зрозумів Обрейн, вже починаючи перебирати папери у себе на столі в пошуках договору.
– Від місії провідника …
– Ти звичайно маєш право відмовитися. – Кивнув демон, а після посміхнувся, від чого його шрам спотворився уздовж щоки. – Але я б не радив. Після того, як ти відмовишся, на тебе почнеться полювання.
– Полювання? – Втиснувшись в спинку стільця, перепитала Віолета. У неї в голові вже почали вимальовуватися картинки, де її на вечерю їдять гобліни або розбирають на молекули ельфи. Не обійшлося і без картинки, де перевертні замість дичини бігають за нею. А вона, зачіпившись за якийсь сучок, як за сценарієм фільму жахів падає і її наздоганяє роззявлена ​​паща з капаючою слиною. Тут же в голові спливла думка, що є ж ще дракони, але додумати вона не встигла …
– Це я образно, але повір сховатися від майбутніх магів, які будуть плекати надію, що саме ти зможеш, стати їх провідником, не вийде. Так що моя тобі рада дівчинко, не гарячкуй, а краще подумай добре і почитай договір. – Відрізав демон і в його очах спалахнуло яскраве червоне полум’я, від якого Віолетта готова була підписати все, що завгодно, навіть не подивившись.

Приємного читання!

З любов’ю Тетяна Барматті!

Оригінал статті на Букнет: Знижка 15 % – “Інший світ. Куди ж стільки?”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Екранізацію оповідання Террі Праттчета «Міст тролів» виклали у вільний доступ

Короткометражний фільм «Міст тролів» за однойменним оповіданням культового фантаста Террі Праттчета виклали у вільний доступ. Відео з’явилося на офіційному Youtube-каналі студії Snowgum

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

Перейти до блогу