Знижка. Цитати.

Знижка. Цитати.

Знижка. Цитати.

Дорогі читачі, вітаю.

Вже незабаром дізнаємося, як склалися стосунки цих двох.  Щиро запрошую всіх, хто любить ніжну романтику і несподівані повороти.

А поки що, хочу повідомити вам, що завтра, 30.12.20р на мою книгу

«Особлива пацієнтка»

 буде діяти знижка 15%.

Хто ще не встиг ознайомитися з цією історією, ласкаво прошу. Багато цікавого і приємні емоції гарантую.

А зараз поділюся з вами кількома цитатами з цієї книги:

̶  Хм… Ти на машині?

̶  Так. — кажу сухо. Начальник подумав трохи. Потім каже:

̶  Це ж тобі колишній подарував, так? Не забирає? — я, наче, прокинулась від удару. Раптом розвернулася до нього і вигукнула обурено:

̶  Що? Для чого ви питаєте в мене про таке? А, ви, якби розлучалися, то, що? Залишили б жінку з нічим? — на симпатичному обличчі шефа розтягнулася здивована посмішка.

̶  Ну, чого ти так відразу? Я ж просто, спитав…

̶  Не просто! Якщо не розумієте, про що краще мовчати, то зовсім не говоріть зі мною ні про що, окрім робочих питань! — випалила строго і сама злякалася. Відколи це я таке собі дозволяю? Ого… Стиснула винувато губи.

̶  Каріно… — на моє здивування начальник не розсердився, а навпаки, подивився на мене, як на дитину.  — даремно ти так… Я ж не зі  зла… Он, бачу, й обручку, нарешті, зняла, а далі закипаєш при згадці про колишнього чоловіка. Пора вже звикати, що його нема… А ти молода, гарна… Життя триває… — «проспівав» гарним, заспокійливим голосом Лев Миколайович. Я витріщилася, не знаю, що казати. Говорить так, наче, я вдова. Нема… Якби ж то його не було… Хтозна, може й легше б почувалась. Принаймні, не такою розтоптаною. А так… Він є, гад. Є, але не зі мною… — на очі навернулися сльози. Я швидко відвернулась до комп’ютера, зробила вигляд, що працюю. А сама глибокого дихаю, з усіх сил намагаюся заспокоїтись, не показувати начальнику, яка вразлива, хай йому… Коли вже настане час, що я зможу байдуже реагувати на згадку про того, кого любила всім серцем, з ким мріяла народити дітей і разом прожити все життя? Разом бавити внуків, купувати їм гостинці. Коли? Коли стане легше?

До цього, взагалі, можна звикнути?

  Чомусь, мене не покидає відчуття, що він дивиться на жінок і бачить їх наскрізь, знає про них більше, ніж вони самі про себе. Знає всі делікатні подробиці про їх тіло, навіть ті, про які соромно говорити з подругами. Я, наче й не дівчинка давно і не монашка, а червонію під його поглядами, не знаю, куди діватися.

  Ні… Як не крути, він особливий чоловік. Для мене незнаний досі тип. Мій був куди простіший – звичайний сільський хлоп. Це так дивно. Не знаю, як з ним поводитися. Поки спілкувалася, як з лікарем, чи, як з другом, ще куди не йшло. А зараз, коли сказав прямим текстом, що хоче від мене дитину… Геть розгубилася.

̶  Я все розумію… Дозволь ще хоч раз обійняти тебе. — взяв її долоньки в свої. Вона розгублено знизала плечиками. Розцінив це, як дозвіл. Пригорнув до себе цю тендітну, але таку непереможну дівчину. Відчув, як вона тремтить, як важко дихає, намагаючись не дати собі розслабитися в обіймах чужого чоловіка. Хоч добре знаю, відчуваю, як сильно вона потребує ласки, підтримки. Як важко самій. Але, вона надто принципова, щоб переступити через себе і виявити слабкість.

  Ми так простояли якийсь час, я погладжував Каріну по спині, по волоссі. Воно таке м’яке. Так гарно пахне. Не хотілося відпускати. А, що, коли це — востаннє? Ні. Вся середина стискається, коли думаю про те, що ця мила дівчинка не буде моя. Що вона знову повернеться до того, хто так сильно зранив її, не оцінив скарбу, який тримав в руках.

Щиро запрошую до читання.

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Знижка. Цитати.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"