Знижка на “Служницю” – остання в передплаті

Знижка на “Служницю” – остання в передплаті

Знижка на “Служницю” – остання в передплаті

Коли я першого січня в обід сказала Ілоні, що хочу поговорити з мольфаром Семеном Войтюком, вона поглянула на мене, округливши очі.

— Чому? Адже тій жінці, з якою ви розмовляли біля церкви, цей дідок сказав правду про її сина…

— Одній скаже, а десятьох геть відправить, та ще й з лайкою, мовляв, сякі-такі, набридають старій людині, — Ілона засміялася, знизавши плечима. — Кажуть, якщо до нього приходять із серйозними проблемами, тоді він може допомогти. А коли просто із цікавості, щоб дізнатися, коли заміж вийдеш чи скільки дітей матимеш — то він таких дуже не любить, і на поріг не пускає. 

Я замислилася. Чи моя проблема була важливою? Для мене, звичайно, так. А от для Семена Войтюка, що живе на хуторі, загубленому поміж лісів і гір? 

— Що ж, — відповіла їй після паузи, відпивши ковток запашного чаю, що пахнув липою та суницею, — якщо прожене — то так і буде. А раптом ні?

— Тоді ти маєш поспішити, — сказала Ілона.  — Адже незабаром Різдво, і до завершення свят, аж доки Водохреще не промине, дід Семен нікого не прийматиме у своєму домі. 

— А що треба для того, щоб він мене вислухав? Скільки йому заплатити? 

— Він грошей наперед не бере. Вже після того, як поговорить з людиною, залежно від того, чи зміг допомогти, каже, чи варто платити. Та й то людина сама дає стільки, скільки вважає за потрібне. Багато наших селян приносять харчі, одяг, різне хатнє начиння, як оплату — мольфар не відмовляється. От тільки, якщо до нього приходить людина, якій він допомогти не може — не бере від неї нічого. А коли хтось ще й з недобрими намірами завітає — то може й ціпком по спині отримати. 

— Мені вже дуже хочеться побачити цього мольфара, — усміхнулася я. — Як до нього добратися? 

Новий розділ  “Служниці” уже на сайті! 

Тільки сьогодні діє остання знижка, незабаром книгу буде закінчено! 

Якщо бажаєте придбати її дешевше, не відкладайте, знижка діятиме сьогодні до кінця дня. 

Оригінал статті на Букнет: Знижка на “Служницю” – остання в передплаті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"