Знижка на “Служницю” – остання в передплаті

Знижка на “Служницю” – остання в передплаті

Знижка на “Служницю” – остання в передплаті

Коли я першого січня в обід сказала Ілоні, що хочу поговорити з мольфаром Семеном Войтюком, вона поглянула на мене, округливши очі.

— Чому? Адже тій жінці, з якою ви розмовляли біля церкви, цей дідок сказав правду про її сина…

— Одній скаже, а десятьох геть відправить, та ще й з лайкою, мовляв, сякі-такі, набридають старій людині, — Ілона засміялася, знизавши плечима. — Кажуть, якщо до нього приходять із серйозними проблемами, тоді він може допомогти. А коли просто із цікавості, щоб дізнатися, коли заміж вийдеш чи скільки дітей матимеш — то він таких дуже не любить, і на поріг не пускає. 

Я замислилася. Чи моя проблема була важливою? Для мене, звичайно, так. А от для Семена Войтюка, що живе на хуторі, загубленому поміж лісів і гір? 

— Що ж, — відповіла їй після паузи, відпивши ковток запашного чаю, що пахнув липою та суницею, — якщо прожене — то так і буде. А раптом ні?

— Тоді ти маєш поспішити, — сказала Ілона.  — Адже незабаром Різдво, і до завершення свят, аж доки Водохреще не промине, дід Семен нікого не прийматиме у своєму домі. 

— А що треба для того, щоб він мене вислухав? Скільки йому заплатити? 

— Він грошей наперед не бере. Вже після того, як поговорить з людиною, залежно від того, чи зміг допомогти, каже, чи варто платити. Та й то людина сама дає стільки, скільки вважає за потрібне. Багато наших селян приносять харчі, одяг, різне хатнє начиння, як оплату — мольфар не відмовляється. От тільки, якщо до нього приходить людина, якій він допомогти не може — не бере від неї нічого. А коли хтось ще й з недобрими намірами завітає — то може й ціпком по спині отримати. 

— Мені вже дуже хочеться побачити цього мольфара, — усміхнулася я. — Як до нього добратися? 

Новий розділ  “Служниці” уже на сайті! 

Тільки сьогодні діє остання знижка, незабаром книгу буде закінчено! 

Якщо бажаєте придбати її дешевше, не відкладайте, знижка діятиме сьогодні до кінця дня. 

Оригінал статті на Букнет: Знижка на “Служницю” – остання в передплаті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕН

У номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost

Двоє українських видавців – у короткому списку премії «Підприємець року 2025»

Серед 16 фіналістів премії «Підприємець року 2025» — двоє генеральних директорів українських видавництв. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку премії потрапили гене

У Швеції відбувся унікальний концерт «Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське…

«Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське музичне переплетення». Захід відкрив слухачам дивовижний світ української поліфонії XVII століття, гармонійно поєднаної з бароковими танцями зі шведс

Які 20 українських видавництв випустили найбільше книжок у 2024 році

У 2024 році 742 видавництва надіслали обов’язкові примірники своїх видань до Книжкової палати України. Про це повідомила Книжкова палата України у відповідь на інформаційний запит Читом

Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від університету США

Американський письменник українського походження Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від видання Great River Review та університету Міннесоти. Про це Читомо по

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"