Знижка на “Служницю” – остання в передплаті

Знижка на “Служницю” – остання в передплаті

Знижка на “Служницю” – остання в передплаті

Коли я першого січня в обід сказала Ілоні, що хочу поговорити з мольфаром Семеном Войтюком, вона поглянула на мене, округливши очі.

— Чому? Адже тій жінці, з якою ви розмовляли біля церкви, цей дідок сказав правду про її сина…

— Одній скаже, а десятьох геть відправить, та ще й з лайкою, мовляв, сякі-такі, набридають старій людині, — Ілона засміялася, знизавши плечима. — Кажуть, якщо до нього приходять із серйозними проблемами, тоді він може допомогти. А коли просто із цікавості, щоб дізнатися, коли заміж вийдеш чи скільки дітей матимеш — то він таких дуже не любить, і на поріг не пускає. 

Я замислилася. Чи моя проблема була важливою? Для мене, звичайно, так. А от для Семена Войтюка, що живе на хуторі, загубленому поміж лісів і гір? 

— Що ж, — відповіла їй після паузи, відпивши ковток запашного чаю, що пахнув липою та суницею, — якщо прожене — то так і буде. А раптом ні?

— Тоді ти маєш поспішити, — сказала Ілона.  — Адже незабаром Різдво, і до завершення свят, аж доки Водохреще не промине, дід Семен нікого не прийматиме у своєму домі. 

— А що треба для того, щоб він мене вислухав? Скільки йому заплатити? 

— Він грошей наперед не бере. Вже після того, як поговорить з людиною, залежно від того, чи зміг допомогти, каже, чи варто платити. Та й то людина сама дає стільки, скільки вважає за потрібне. Багато наших селян приносять харчі, одяг, різне хатнє начиння, як оплату — мольфар не відмовляється. От тільки, якщо до нього приходить людина, якій він допомогти не може — не бере від неї нічого. А коли хтось ще й з недобрими намірами завітає — то може й ціпком по спині отримати. 

— Мені вже дуже хочеться побачити цього мольфара, — усміхнулася я. — Як до нього добратися? 

Новий розділ  “Служниці” уже на сайті! 

Тільки сьогодні діє остання знижка, незабаром книгу буде закінчено! 

Якщо бажаєте придбати її дешевше, не відкладайте, знижка діятиме сьогодні до кінця дня. 

Оригінал статті на Букнет: Знижка на “Служницю” – остання в передплаті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"