Знижка На НІжну ІсторІю Кохання ❤️

Знижка На НІжну ІсторІю Кохання ❤️

Знижка На НІжну ІсторІю Кохання ❤️

Всім привіт! )

15 вересня на книгу діятиме приємна ЗНИЖКА.

 

Уривочок:

“Сонце вже повністю сховалося за високими деревами, але його промені все ще пробивалися через густі крони. Вивівши Аню на берег, Данило швидко накинув на її плечі рушника, а потім пригорнув дівчину до себе і запитав:

— Розпалимо багаття?

Аня кивнула, подарувавши йому щасливу посмішку. Чи можливо, щоб такий чоловік закохався у неї? Але як же добре поруч із ним! Коли Данило розвів багаття, вони швидко повечеряли, а потім підсунулися ближче до вогню. Сонце вже повністю сховалося, берег озера огорнули легкі літні сутінки. Аня дивилася на вогонь і вперше в житті почувалася абсолютно щасливою. Тепер вона сиділа до Данила боком. Він продовжував обіймати її, а іноді нахилявся до обличчя дівчини та починав лагідно цілувати її. Від тих поцілунків у Ані перехоплювало подих, а думки розбігалися неначе перелякані кошенята.”

 

Ще більше романтичних історій на МОЇЙ СТОРІНЦІ НА БУКНЕТ. Хто ще не підписаний – запрошую підписатися. Також буду рада вітати вас на МОЇЙ СТОРІНЦІ ФЕЙСБУК – тут багато цікавинок та приємностей для читачів.

Бажаю вам затишної осені та романтичного настрою.

Ваша Оксана Мрійченко 

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка На НІжну ІсторІю Кохання ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Програма лояльності.

Привіт всім!

Любі мої читачі від сьогодні впродовж п’яти днів для вас стартує програма лояльності. При купівлі однієї книги ви маєте можливість отримати максимальну знижку в 30% на другу.

Отже,хто ще не встиг придбати

Що можна знайти в старому альбомі?

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426 – “ТРЕТІМ БУДЕШ?”, розділ “Знахідка в старому альбомі” уже на Букнеті (ексклюзивно на Букнеті, до речі).

Катастрофа — шлях до відкриття. Знахідка в старому альбомі відкриває в душі нашої

До флешмобу МарІ КерІмей

Дякую Романе, тепер всі дізнаються про мене правду! Не дуже то й приємну, до речі))

За правилами флешмобу це мала бути якась цікава історія про те як я, чи мої герої готували щось смачненьке. Правда в тому, що цікавих історій

Свято та новини

Вітаю!

Насамперед хочеться привітати всіх з вчорашнім святом – Міжнародним днем читання електронної книги. На мою думку, для Букнету це актуально. 

Ну і новини – я все ще тут і я пишу, просто занадто повільно, щоб викладати

Третя глава.

Вітаю усіх. Нарешті закінчив роботу над третьою главою моєї книги ” Небо згасаючої реальності “. Якщо чесно, досі не віриться, що зайшов так далеко. Попрошу оцінити мою книгу. Дякую за увагу!

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"