Знижка На НІжну ІсторІю Кохання ❤️

Знижка На НІжну ІсторІю Кохання ❤️

Знижка На НІжну ІсторІю Кохання ❤️

Всім привіт! )

15 вересня на книгу діятиме приємна ЗНИЖКА.

 

Уривочок:

“Сонце вже повністю сховалося за високими деревами, але його промені все ще пробивалися через густі крони. Вивівши Аню на берег, Данило швидко накинув на її плечі рушника, а потім пригорнув дівчину до себе і запитав:

— Розпалимо багаття?

Аня кивнула, подарувавши йому щасливу посмішку. Чи можливо, щоб такий чоловік закохався у неї? Але як же добре поруч із ним! Коли Данило розвів багаття, вони швидко повечеряли, а потім підсунулися ближче до вогню. Сонце вже повністю сховалося, берег озера огорнули легкі літні сутінки. Аня дивилася на вогонь і вперше в житті почувалася абсолютно щасливою. Тепер вона сиділа до Данила боком. Він продовжував обіймати її, а іноді нахилявся до обличчя дівчини та починав лагідно цілувати її. Від тих поцілунків у Ані перехоплювало подих, а думки розбігалися неначе перелякані кошенята.”

 

Ще більше романтичних історій на МОЇЙ СТОРІНЦІ НА БУКНЕТ. Хто ще не підписаний – запрошую підписатися. Також буду рада вітати вас на МОЇЙ СТОРІНЦІ ФЕЙСБУК – тут багато цікавинок та приємностей для читачів.

Бажаю вам затишної осені та романтичного настрою.

Ваша Оксана Мрійченко 

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка На НІжну ІсторІю Кохання ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"