Меню

Знижка на книгу по передплаті та новинка

Букнет Знижка на книгу по передплаті та новинка

Знижка на книгу по передплаті та новинка

Любі мої, сьогодні діє максимальна знижка на “Твоє ТАК проти мого НІ”.  Хто ще бажає слідкувати за противостоянням палкої Рити і зарозумілого Антона не прогавьте таку можливість!

Також сьогодні на букнеті з’явилась новинка. Книга з тематикою забороненного кохання, а саме між зведенним братом та сестрою. 

ВІДОБРАЖЕННЯ ТВОЄЇ ЯРОСТІ

Анотація

У той час як багато хто терпіти не можуть своїх старших братів, Рейна завжди мріяла, щоб він у неї був. В її фантазіях він би дбав про неї і оберігав. Не дарма кажуть: «бійтеся своїх бажань, вони мають властивість збуватися».
Коли мама Рейни оголосила про свої заручини, дівчина вирішила, що тепер мрія втілиться в життя, але дуже швидко зрозуміла, що її зведений брат був народжений в пеклі. Ярість спалювала його душу дотла. Несподівано вона перебралася на Рейну, відображаючись у всіх його вчинках по відношенню до неї. Тепер дівчина стала жертвою його жорстокої гри, в якій їй необхідно вистояти і не зламатися …

 

Оригінал статті на booknet.com: Знижка на книгу по передплаті та новинка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення