Знижка + Бонуси!!
Помста чи кохання?!
Він — прокурор, який бажає помститись за смерть свого батька.
Його план — використати доньку свого запеклого ворога.
Та неочікувано для нього самого він рятує її не знаючи, хто вона є.
Внутрішній конфлікт: помста чи кохання?!
У тексті є:
Таємниці минулого
Помста
Заборонене кохання
Пристрасть і небезпека
Одне рішення, що покладе початок, щоб розплутати павутину минулого, яка створить реальну загрозу життю головних героїв.
Вона пережила пекло у будинку біологічного батька, але була врятована його запеклим ворогом. І закохалась у нього з першого погляду.
Це мало бути заборонене кохання. Але стало рятівною соломинкою для кожного з них.
Шансом вижити. Шансом побудувати нове щасливе життя.
Книгу “Бажаю бути з тобою” можна читати ТУТ
Сьогодні на неї діє знижка 15%
Встигніть придбати до кінця дня)
Промик для активних читачів: nJTQgdiS
Завітайте в історію Масима — “Моя нестерпна сусідка”
Він — детектив, що одружений зі своєю роботою.
Вона — дівчина з купою таємниць.
Її таємниці приваблюють його. Вона боїться довіритись.
Він — не відступить, бо закохався.
Вона — налякана його напором, але плавиться у його руках, мов лід.
І його чиста професійна цікавість на початку переростає у щось більше.
Чи втече дівчина знову чи довіриться чоловіку?
Історію можна читати ТУТ
Уривок:
— Ти чого встала? — Бурчить ще на мене. Ви подивіться на нього.
Швидко скорочує між нами відстань і робить те, чого очікую найменше. Підхоплює на руки та вкладає назад на ліжко.
— Щ-що т-ти робиш? — Питаю шоковано та ще й заїкаюсь, наче мене вперше на руках несли. Шокована його діями, мабуть.
— Допомагаю тобі. Так ти тільки гірше робиш. Тобі необхідно відпочивати. Навіть питати не стану про те чому ти була боса вчора. Тут і так все зрозуміло.
— І що тобі зрозуміло? — Питаю з викликом.
— Думаєш про інших більше, ніж про себе. Жертвуєш собою, хоч і не повинна. — Дивиться на мене своїми кавовими очима і я знову втрачаю свою броню, а його слова з легкістю проникають у саме серце. — Ніколи не забувай про себе. Ти теж важлива. І тепер є кому про тебе подбати. Просто дозволь бути поруч… Бути опорою для тебе…
Буду щиро рада бачити вас у своїх коментарях під книгами) Мені неймовірно важлива ваша підтримка та активність. Особливо зараз))
Всіх обіймаю!
З любов’ю, Ваша Деллі!
Оригінал статті на Букнет: Знижка + Бонуси!!
Блог
Пішов із життя засновник «Нашого Формату» Владислав КириченкоУранці 20 січня пішов із життя Владислав Кириченко — засновник бренду «Наш Формат», засновник ГО «Реформація». Про це повідомили у телеграм-каналі видавництва.
Йому було 57 років. Причи
На Донеччині 4 січня в бою загинув фотокореспондент районної газети «Рідний край» із селища Велика Багачка на Полтавщині та військовослужбовець Збройних сил України Володимир Сінійчук.
«БараБука» визначила дитліт, що претендує на звання найкращої у 2025Експертки лабораторії дитячого читання НЦ «Мала академія наук України» оголосили довгий список найкращих дитячих і підліткових видань 2025 року. Про це Читомо повідомила лабораторія дит
Відбулася презентація книги «Незламний та нескорені. Миколаїв — місто героїв»Книгу Аліни Тітової «Незламний та нескорені. Миколаїв — місто героїв» презентували в обласному центрі.
Про це повідомляє спільнота «Департамент позитиву» у Фейсбуці, передає Укрінформ.
Зазначається, що
20 січня проводиться Міжнародний День прийняття – цінна подія зі зворушливою історією. Іноді важливо приймати деякі речі. Твердження особливо вірне у випадку визнання інвалідності людини. Цей факт не повинен змушувати
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.