Знижечка на пристрасного Андрія!

Знижечка на пристрасного Андрія!

Знижечка на пристрасного Андрія!

 Вітаю всіх мешканців букнет!

В коханні, як і на війні – всі методи та засоби прийнятні. 

Анотація

Колись давно вона його кохала, а він не помічав цього. Колись, між ними була міцна дружба й довіра, яку він сам зруйнував. А тепер…

Тепер, він хоче її повернути, а вона бажає позбутися від нього раз і назавжди. 

Ніхто з них не збирається здаватися на шляху до своєї мети. Боротьба між колишніми друзями буде запеклою.

Хто ж переможе? Які почуття виявляться сильнішими?

У тексті є: #від_ненависті_до_кохання #протистояння_героїв #колишні_найкращі_друзі

Невеличкий уривок з книги:

 

– І що, дівки ведуться на це? ! – відповіла я якусь дурість, бо мозок відмовлявся працювати.

– Ай-ай-ай, Катю! Як недобре обманювати дорослих! – вимовив він й докірливо похитав головою. А потім, схопивши мене вільною рукою за талію, притягнув до себе. Тіло запалало вогнем. Стало важко дихати. Внизу живота занило, викликаючи тремтіння не тільки в колінах, а й у всьому тілі.

– Що ти робиш? Відпусти мене, ненормальний! – прокричала я, хоча подумки бажала, щоб Андрій ніколи не випускав мене зі своїх обіймів.

«Про що ти думаєш, Катю? У нього ж сім’я! Та він просто знущається з тебе!» – повторювала підсвідомість, поки я намагалася прийти в себе від близькості бажаного чоловіка.

Занадто багато спогадів, надто багато емоції й занадто багато почуттів до цього чоловіка було у мене. І все це нікуди не зникло. Час, на жаль, не лікував! Він лише на якийсь термін, відкладав мою проблему в ящик, допоки вона не з’явилася знову переді тобою.

– Відпустити? Навіщо? Мені й так подобається! – відповів Дроздов. В його погляді відбивалося багацько емоцій. І бажання теж. «Ні, ні! Мені це все примарилося!»

– Мені неприємно, відпусти! – мовила я, намагаючись звільниться з його пут. Але марно!

– Неприємно, кажеш? І так теж? – Андрій провів рукою по моїй спині, викликаючи всередині мене шквал емоцій. Я мимоволі прикрила очі, на секунду бажаючи насолодитися цим відчуттям. Та не встигла я оговтатись, як теплий подих торкнулося моїх губ.

 «О, Боже ти мій! Це відбувається насправді? Що ти робиш, Катю?! Зупинись! Не відповідай на поцілунок! Відштовхни його! Це ж Андрій!» – Однак, ні вирватися, ні відштовхнути його, я не могла. Й не тому, що не бажала, а тому що він сильніший. Опиратися не було сенсу. А потім, я вже не могла зупинитися.

 Його губи мучили мої, забираючи життя з тіла, а потім, вдихаючи, дарували його нову. Це було схоже на стрибок з парашутом. Коли тобі так легко й страшно водночас! Я просто задихалася! Плавилася! І розчинялася в цьому поцілунку!

 – Ось тепер-то ми точно більше не друзі! – сказав Андрій, перервавши поцілунок й спустивши мене з моїх небес на грішну землю.

Також, цього місяця діє нова програма лояльності для всіх нових читачів – 30% на всі книги автора(окрім, “Тирамісу для магната”) протягом 3-х днів 

Відстежувати автора!

 

З любов’ю, завжди ваша Мартіна! 

Оригінал статті на Букнет: Знижечка на пристрасного Андрія!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"